Przeczytaj w weekend

Dziś wieczorem w telewizji – 10.04.2018

Finały seriali 9-1-1 i SS-GB, trzecia część Niezniszczalnych czy Hobbit: Pustkowie Smauga. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Finały seriali 9-1-1 i SS-GB, trzecia część Niezniszczalnych czy Hobbit: Pustkowie Smauga. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka

 

Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

SS-GB - odcinek 6 (ost.)
21:10
BBC HD

Barbara odwiedza Kellermanna w jego celi. Pragnie dowiedzieć się, co zawierała spalona taśma znaleziona w jej domu. Ponadto próbuje wybadać osadzonego, jaka relacja łączy Hutha i Archera.

9-1-1 - sezon 1, odcinek 10 (ost.)
22:00
FOX

Służby ratownicze odpowiadają na wezwania do niezwykłego domowego zajścia, "zgonu" w gabinecie jasnowidza i wypadku motocyklowego. Tymczasem Bobby zaczyna randkować, a Abby wspomina dawne czasy. Buck musi stawić czoła skutkom swoich przeszłych działań, natomiast Athena próbuje rozpocząć swoje życie od nowa.

Zobacz także:
Rzym - sezon 1, odcinki 1-2 - 21:00 (HBO 3)
Peep Show - sezon 1, odcinki 1-2 - 21:00 (ATM Rozrywka)
Lucyfer - sezon 3, odcinek 10 - 21:00 (Canal+ Seriale)
Ripper Street - sezon 4, odcinek 1 - 22:00 (BBC HD)
Profil - sezon 2, odcinek 1 - 22:15 (AXN White)

FILMY

Niezniszczalni 3
20:10
Polsat

Barney Ross i jego ekipa najemników dokonują brawurowego odbicia z niewoli komandosa, znanego jako Doc. Mistrzowsko władający bronią sieczną kompan spędził siedem lat w więzieniu. Ekipa Niezniszczalnych po zwieńczonej sukcesem akcji od razu rusza z kolejną misją do Somalii. Jej zadaniem jest zlikwidowanie miliardera, który handluje bronią i odpowiada za zbrodnie wojenne w Afryce. Wszystko przebiega zgodnie z planem do chwili, gdy Ross orientuje się, z kim ma do czynienia. Rozpoznaje w zbrodniarzu Stonebanksa - swojego dawnego przyjaciela, który według oficjalnej wersji zdarzeń nie żyje od lat. Nie miał pojęcia, że współtwórca Niezniszczalnych jest teraz jednym a najbardziej poszukiwanych przez CIA bandytów. Agent Drummer obarcza Barneya winą za ucieczkę Stonebanksa i zleca naprawienie błędu. Szef Niezniszczalnych podejmuje decyzję, że do tej akcji skompletuje nową drużynę - złożoną z młodych najemników. Nie chce narażać życia przyjaciół i czuje, że najlepsze lata w krwawym fachu mają oni już za sobą. Do osławionej drużyny dołączają między innymi waleczna Luna i genialny haker. Gdy wpadają w tarapaty, na pomoc śpieszą im weterani.

Hobbit: Pustkowie Smauga
22:30
TVN 7

Hobbit Bilbo Baggins, Gandalf i krasnoludy pod wodzą Thorina kontynuują niebezpieczną podróż do legowiska Smauga. Celem ich wyprawy jest odzyskanie Ereboru - królestwa krasnoludów, które okupuje smok. Zanim jednak staną oko w oko z potworem, muszą pokonać szereg przeciwności. Członkowie kompanii uciekają przed podążającymi ich tropem orkami. Na szczęście na swojej drodze spotykają Beorna, pół człowieka, pół niedźwiedzia, który daje im konie i pomaga dostać się do Mrocznej Puszczy. Tutaj na drużynę czekają nowe niebezpieczeństwa. Wśród nich są gigantyczne pająki, które atakują przybyszów. W starciu z nimi odwagą i pomysłowością wykazuje się Bilbo. On i jego towarzysze wpadają jednak w ręce Leśnych Elfów. Ich władca, król Thranduil, postanawia uwięzić awanturników. Kolejny raz przyszłość wyprawy zależy od dzielnego hobbita. Bilbo udowadnia swoją pomysłowość i obmyśla plan ucieczki w beczkach. Członkowie drużyny dostają się do Miasta na Jeziorze, skąd już mają blisko do celu, czyli Samotnej Góry. Spotkanie z jej mieszkańcem nie będzie przyjemne. Smaug nie jest bowiem gościnny.

Zobacz także:
Pasażerowie - 18:10 - HBO
Australia - 19:55 - Canal+ Film
Ocean's Twelve: Dogrywka - 21:00 - TNT
Egzorcyzmy Emily Rose - 21:00 - TV 4
Drive - 22:10 - ale kino+

ROZRYWKA / DOKUMENT

Miliony Escobara: Familia
20:00
Discovery Historia

Dwóch byłych agentów CIA we współpracy z funkcjonariuszami antynarkotykowej agencji DEA rozpoczyna zakrojoną na szeroką skalę akcję poszukiwania ukrytego majątku Pabla Escobara. Potężny baron narkotykowy zgromadził za życia ok. 50 miliardów dolarów. Dużej części tych pieniędzy nigdy nie odnaleziono. Są one skrzętnie poukrywane w różnych miejscach na terenie Kolumbii.

Bodysong
22:00
Sundance TV

Reżyser filmu podpatruje każdy aspekt ludzkiego życia. Dokument rozpoczyna się od sceny porodu. Potem twórca prowadzi widzów przez cały cykl życia - od dorastania, poprzez prokreację aż do śmierci. Film koncentruje się jednak nie tylko na samej fizyczności człowieka. Porusza też takie tematy, jak religia, sztuka i przemoc. Obraz został nagrodzony m.in. BAFTĄ.

SPORT

Piłka nożna: Liga Mistrzów
AS Roma - FC Barcelona
20:40
Canal+

Pierwsze starcie tych zespołów zgodnie z przewidywaniami zakończyło się zwycięstwem Dumy Katalonii 4:1. Dwie pierwsze bramki dla Barcelony padły po samobójczych trafieniach Daniele De Rossiego i Kostasa Manolasa. Trudno przypuszczać, by w rewanżu w Rzymie podopieczni Ernesto Valverde roztrwonili tak wysoką przewagę.

Piłka nożna: Liga Mistrzów
Manchester City FC - Liverpool FC
20:40
nSport+

Ostatnim klubem z Wielkiej Brytanii, który dotarł do półfinału Champions League byli w sezonie 2015/2016 Obywatele. O powtórzenie tego wyniku nie będzie im jednak łatwo. O krok od awansu do najlepszej czwórki rozgrywek są bowiem The Reds. Pierwsze spotkanie Liverpool przed własną publicznością wygrał 3:0.

Źródło: fot. Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV