Przeczytaj w weekend

Filmy 2019: premiery kinowe roku – kalendarz [lista aktualizowana]

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Michalina Reda
Michalina Reda

FILMY 2019 już rozpalają wyobraźnię kinomanów. Jakie premiery kinowe przed nami? Na wielkie ekrany wkroczą zarówno widowiskowe blockbustery, jak i te skromniejsze produkcje mniejszych wytwórni. W najbliższych tygodniach i miesiącach kina zaoferują nam wiele dobrego, a my już teraz serwujemy Wam 74 najbardziej obiecujące tytuły. Z biegiem czasu lista premier kinowych 2019 będzie aktualizowana. Oznacza to, że liczba propozycji tylko się zwiększy.

Artykuł skupia się na produkcjach europejskich i amerykańskich – zarówno blockbusterach, jak i ciekawych tytułach festiwalowych. Polskie kino otrzyma osobny tekst. Oto najciekawsze premiery kinowe 2019 roku. Sprawdzajcie, komentujcie, polecajcie!

PREMIERY w 2019:
Filmy animowane i bajki 2019
Filmy sf/fantasy 2019
GRY 2019
Nowe seriale 2019
Horrory 2019
Filmy polskie 2019
Nowe sezony seriali 2019 – nadzieje i obawy
Najlepsze filmy 2019

 

PREMIERY 2019 - STYCZEŃ

Beautiful Boy

Timothee Chalamet i Steve Carell w poruszającym dramacie o relacji ojca i uzależnionego od narkotyków syna. Recenzje są już dostępne w sieci i wskazują, że na pewno warto obejrzeć.

Mój piękny syn

Mój piękny syn

O filmie

Fabuła filmu Beautiful boy skupia się na młodym chłopaku imieniem Nic, który popada w uzależnienie narkotykowe. Historia jest opowiedziana z perspektywy jego ojca, który obserwuje zmagania syna z odwykiem od... Czytaj więcej

Data premiery: 4 stycznia

Ben Is Back

Nowy dramat z Julią Roberts i Lucasem Hedgesem. To historia trudnej relacji matki i syna, w dodatku świetnie zrealizowana i zagrana po mistrzowsku - na to wskazują recenzje.

Powrót Bena

Powrót Bena

O filmie

Syn powraca do domu na święta Bożego Narodzenia. Matka jest bardzo szczęśliwa, jednak pod skórą czuje, że zwiastuje to nowe problemy. Czytaj więcej

Data premiery: 11 stycznia

Vice

Nowy film, w którym Christian Bale ponownie przeistacza się w postać nie do poznania. Tym razem aktor gra Dicka Chenneya, byłego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

Vice

Data premiery w Polsce: 11 stycznia

Filmowa adaptacja powieści Colina Thiele, dedykowana widzom w każdym wieku i całym rodzinom. Produkcja spodoba się wszystkim miłośnikom emocjonalnych, wzruszających historii i pięknych kadrów - będzie można się i pośmiać i popłakać.

Data premiery w Polsce: 18 stycznia

Polska propozycja dla miłośników kina akcji - zapowiedzi i materiały promocyjne wyraźnie wskazują na dynamiczny bieg wydarzeń. Diablo. Wyścig o wszystko to film nazywany polską odpowiedzią na amerykańską serię The Fast and the Furious - i tutaj zobaczymy szybkie samochody, a także gangsterskie porachunki.

Data premiery w Polsce: 18 stycznia

Asteriks i Obeliks powracają w zupełnie nowej trójwymiarowej animacji. Postaci w zwiastunach prezentują się bardzo wdzięcznie, co tylko zachęca do pójścia do kina.

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

O filmie

Film przedstawia losy Dicka Cheneya, który był wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych w czasie obu kadencji George’a W. Busha. Akcja produkcji rozpoczyna się w latach 60. i ukazuje tytułowego bohatera w czasie pracy w... Czytaj więcej

Najnowsza recenzja redakcji

to filmowiec, który z ogromnym uporem, smakiem i wyjątkowymi pokładami humoru opowiada o jasnych i ciemnych stronach USA. Tak jest i tym razem, gdy na bohatera... Czytaj więcej

Data premiery: 18 stycznia

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Olga Bołądź

Olga Bołądź

ur. 1984, kończy 36 lat

Krzysztof Łukaszewicz

Krzysztof Łukaszewicz

ur. 1976, kończy 44 lat

Daisy Bevan

Daisy Bevan

ur. 1992, kończy 28 lat

Joss Ackland

Joss Ackland

ur. 1928, kończy 92 lat

Antonio Sabato Jr.

Antonio Sabato Jr.

ur. 1972, kończy 48 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV