Najlepsze seriale 2019 roku (lista aktualizowana)

Wybieramy najlepsze seriale 2019 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

Wybieramy najlepsze seriale 2019 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

naEKRANIE
naEKRANIE

W miarę upływu 2019 roku kompletujemy listę najlepszych seriali, które ogląda nasza redakcja. Bierzemy pod uwagę także zdanie naszych czytelników, czyli wprowadzamy tutaj seriale, które zajmowały wysokie pozycje w naszych comiesięcznych plebiscytach. W ten oto sposób ostatecznie powstanie pełna lista tytułów.

NAJLEPSZE SERIALE 2019 roku - STYCZEŃ

True Detective - sezon 3

Jest to wielki powrót do wybitnej jakości z pierwszej serii. Uznajmy, że drugi sezon to po prostu wypadek przy pracy. Twórca i scenarzysta Nic Pizzolatto znów przenosi nas do intrygującego miejsca, budując świetny klimat grozy i opowiadając skomplikowaną i rozbudowaną historię. Ma ona drugie dno, sens i pomysł. Sprawia, że angażuje i wciąga, pomimo tego, że szczegóły sprawy kryminalnej poznajemy w trzech różnych okresach oddalonych od siebie o lata. Do tego jest to rzecz kapitalnie zagrana! Na razie widzieliśmy pięć odcinków i jesteśmy pewni, że poziom nie spadnie do końca sezonu.

NASZA RECENZJA

Doom Patrol

Początek tej drużyny mogliśmy oglądać w serialu Titans, który jednak nie do końca był udany. Stwarzało to przypuszczenie, że i także Doom Patrol nie wypadnie najlepiej. Jest to jednak zdecydowanie jeden z ciekawszych seriali superbohaterskich w historii telewizji. Twórcy finezyjnie bawią się dziwnościami tego świata i prezentują niezwykle interesujące koncepty, tak rzadko poruszane w innych produkcjach. Do tego barwni i kolorowi bohaterowie, których nie zawsze jednak chcielibyśmy spotkać w ciemnej uliczce. 

NASZA RECENZJA

Zobacz również:
Najlepsze polskie filmy 2018 roku
Najlepsze filmy science fiction 2018
Najlepsze horrory 2018
Najlepsze filmy 2018 roku
Najlepsze filmy 2019 roku

Najlepsze komedie 2018 roku
Najlepsze seriale 2018
Najlepsze książki 2018
Najlepsze komiksy 2018
Najlepsze gry 2018
Najlepsze filmy animowane i bajki 2018 roku

Filmy animowane i bajki 2019 - oczekiwane premiery
Filmy sf/fantasy 2019 - oczekiwane premiery
GRY 2019 - oczekiwane premiery
Nowe seriale 2019 - oczekiwane premiery
Horrory 2019 - oczekiwane premiery
Filmy polskie 2019 - oczekiwane premiery
Nowe sezony seriali 2019 – nadzieje i obawy - oczekiwane premiery
Filmy 2019: premiery kinowe roku - kalendarz [lista aktualizowana]

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV