Przeczytaj w weekend

Netflix i HBO GO na Halloween 2019 - filmy, które warto obejrzeć

Filmy, które warto obejrzeć w platformach Netflix i HBO GO na Halloween 2019. Oto nasze propozycje na 31 października. Filmowego Halloween z horrorami!

Filmy, które warto obejrzeć w platformach Netflix i HBO GO na Halloween 2019. Oto nasze propozycje na 31 października. Filmowego Halloween z horrorami!

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski

Halloween z filmem? To atrakcyjny pomysł dla wielu kinomaniaków, którzy zamiast iść na imprezę, wolą spędzić ten dzień z bliskimi, oglądając straszny film. Jednym z nieodłącznych elementów kojarzących się z tym dniem są horrory, a konkretnie ich maratony, które ludzie urządzają sobie ze znajomymi. W związku z tym postanowiłem przygotować dla Was listę ciekawych propozycji z tego gatunku.

Na liście znajdziecie zestawienie filmów na Halloween z różnych podgatunków, ale starałem się wybrać dla Was produkcje ciekawe, warte obejrzenia i w jakimś stopniu straszne. 

Netflix i HBO GO na Halloween 2019 - filmy, które warto obejrzeć:

Ciche miejsce

Fabuła: Akcja filmu rozgrywa się w świecie opanowanym przez tajemnicze potwory ze znakomicie rozwiniętym zmysłem słuchu, który sprawia, że są w stanie usłyszeć nawet najdrobniejszy dźwięk. Bohaterami produkcji jest rodzina żyjąca na farmie w całkowitym milczeniu. Jednak pewnego dnia będą musieli zmierzyć się mroczną siłą.

Dla kogo: Dla fanów interesujących historii i oryginalnych pomysłów.

Platforma: HBO GO

Dziecko Rosemary

Fabuła: Kultowy film w reżyserii Romana Polańskiego, będący adaptacją powieści autorstwa Iry Levina. To opowieść o kochającym małżeństwie, które spodziewa się pierwszego dziecka. Przyszła matka, Rosemary przeżywa wszystkie uczucia związane z porodem, od niepewności po ogromną radość. W tym czasie jej mąż zawiera pakt z diabłem, aby odmienić swój los. To doprowadza do szeregu przedziwnych i bardzo mrocznych sytuacji.

Dla kogo: Dla wielbicieli mrocznych literackich adaptacji.

Platforma: HBO GO

Krzyk

Fabuła: Kultowy slasher Wesa Cravena. Jego akcja dzieje się w miasteczku Woodsboro, w którym zaczyna grasować tajemniczy i okrutny seryjny morderca. Swoje ofiary wynajduje wśród uczniów miejscowego liceum. Z czasem zaczyna prześladować Sidney Prescott, która wydaje się mieć szczególne miejsce w planie mordercy.

Dal kogo: Dla wielbicieli bardzo dobrych slasherów.

Platforma: HBO GO

Od zmierzchu do świtu

Fabuła: Seth i Richard Gecko osiągnęli swój życiowy cel: znaleźli się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców Ameryki. Swój bandycki szlak znaczą kolejnymi napadami i krwią ofiar. Ale miarka się przebrała - trzeba wiać do Meksyku. Bracia porywają kempingowy wóz Jacoba Fullera - pastora, który stracił wiarę, ojca dwójki dorastających dzieci, Kate i Scotta. Przeciskają się przez pilnie strzeżoną granicę. Następny przystanek to knajpa Titty Twister - gdzie można się zabawić od zmierzchu do świtu. Przygotowany przez obsługę program obfituje w liczne niespodzianki: do północy bawią się goście, potem nadchodzi czas gospodarzy - miejscowych wampirów. [opis dystrybutora]

Dla kogo: Dla fanów krwawych opowieści o wampirach.

Platforma: HBO GO

Operacja Overlord

Fabuła: Na kilka godzin przed słynnym D-Day grupa amerykańskich spadochroniarzy ląduje w okupowanej przez Nazistów Francji. Ich zadaniem jest zniszczenie nadajnika, który znajduje się na szczycie ufortyfikowanego kościoła. Młodzi desperaci łączą siły z miejscową Francuzką i w piwnicach kościoła natrafiają niespodziewanie na tajne nazistowskie laboratorium. Od tej pory zaczyna się krwawa jatka.

Dla kogo: Dla wielbicieli fanów krwawych i dziwnych opowieści z pogranicza kina klasy B.

Platforma: HBO GO

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Olga Bołądź

Olga Bołądź

ur. 1984, kończy 36 lat

Krzysztof Łukaszewicz

Krzysztof Łukaszewicz

ur. 1976, kończy 44 lat

Daisy Bevan

Daisy Bevan

ur. 1992, kończy 28 lat

Joss Ackland

Joss Ackland

ur. 1928, kończy 92 lat

Antonio Sabato Jr.

Antonio Sabato Jr.

ur. 1972, kończy 48 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV