Przeczytaj w weekend

Premiery DVD i Blu-ray – listopad 2015 – część 3

Przedstawiamy premiery DVD i Blu-ray, które ukażą się w trzecim tygodniu listopada 2015 roku.

Przedstawiamy premiery DVD i Blu-ray, które ukażą się w trzecim tygodniu listopada 2015 roku.

Muszkieterowie. Box: Seria 1+2
Premiera na: DVD (6DVD)
Opis dystrybutora: Zabójczo przystojni i ceniący kobiece wdzięki bohaterowie powieści Aleksandra Dumasa powracają w wielkim stylu. Romantyczny Aramis, hazardzista Portos, pogrążony w mrocznej przeszłości Atos i młodzieńczy D’Artagnan - mistrz dedukcji i sprytu wspólnie walczą ze spiskującym kardynałem Richelieu, hrabią de Rochefort.

Demony da Vinci. Box: Seria 1+2
Premiera na: DVD (5DVD)
Opis dystrybutora: Zrealizowany z ogromnym rozmachem, jeden z najbardziej widowiskowych seriali przygodowo-historycznych ostatnich lat. Pełen pasji, kontrowersyjny i odważny, łączący prawdę i fantazję, mocne sceny i erotykę, mistycyzm i elementy wiedzy historycznej. Spektakularne efekty specjalne nadają produkcji wyjątkowy charakter.

O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu / A Girl Walks Home Alone at Night
FILM KINOWY W POLSCE
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Kiedy w zepsutym do szpiku kości Bad City piękna i samotna wampirzyca spotyka jedynego uczciwego mężczyznę w mieście, staje się jasne, że nic już nigdy nie będzie takie samo. Ale czy w miejscu, gdzie przestępczość, narkotyki i prostytucja są na porządku dziennym, może narodzić się prawdziwa miłość? I czy szlachetna krwiopijczyni, która nocami na deskorolce w tradycyjnym irańskim czadorze wymierza sprawiedliwość w zdegenerowanym mieście, odnajdzie szczęście u boku przystojnego śmiertelnika?

Twarz anioła / The Face of Angel
FILM KINOWY W POLSCE
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Oparta na faktach sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki z modelką Carą Delevingne oraz Kate Beckinsale i Danielem Brühl w rolach głównych. Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że „jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny".

Lost River / Lost River
FILM KINOWY W POLSCE
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Mroczna, trzymająca w napięciu opowieść z elementami fantasy noir rozgrywa się w surrealistycznym świecie znikającego Detroit. Przeklęte miejsce, w którym jedni próbują przetrwać, inni oddają się perwersyjnym fantazjom. Zmysłowa Billy spełnia psychopatyczne zachcianki bankiera Dave’a, by nie stracić dachu nad głową. Jej starszy syn – Bones pomaga matce, zbierając złom, czym naraża się okrutnemu Bully’emu, który rządzi miastem. Chłopaka rozumie tylko Rat – dziewczyna z sąsiedztwa ze szczurem w rękawie…

Najnowsze przygody Mikołajka. Box
Premier na: DVD (4DVD)
Opis dystrybutora: Kompletna seria Najnowszych przygód Mikołajka – radość dla całej rodziny, inspiracja dla Twojego dziecka. Znajdziesz tu historie doskonale znane z książek o Mikołajku na podstawie bestsellerowych opowiadań pomysłu René Goscinny’ego i Jean-Jacques Sempé, a także zupełnie nowe - równie zabawne i zwariowane.

Strony:

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV