Premiery DVD i Blu-ray – listopad 2015 – część 3

Przedstawiamy premiery DVD i Blu-ray, które ukażą się w trzecim tygodniu listopada 2015 roku.

Przedstawiamy premiery DVD i Blu-ray, które ukażą się w trzecim tygodniu listopada 2015 roku.

17 LISTOPADA

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii. Wydanie rozszerzone / Tytuł oryginalny: Hobbit: The Battle of Five Armies Ex. Edition
Premiera na: Blu-ray (3BD), Blu-ray 3D (5BD), Blu-ray 3D steelbook (5BD), DVD (5DVD), DVD z figurką (5DVD)
Opis dystrybutora: Epickie zakończenie trylogii Hobbit w reżyserii Petera Jacksona. 5-płytowa Edycja Rozszerzona zawiera 20 minut nigdy wcześniej niepokazywanych materiałów filmowych oraz 9 godzin dodatków zza kulis ukazujące z bliska proces produkcyjny. Film po raz pierwszy w wersji z polskim lektorem.

Hobbit: Trylogia Wydanie rozszerzone / Hobbit: Trilogy Ex. Edition
Premiera na: DVD (15DVD), Blu-ray (9BD), Blu-ray 3D (15BD)
Opis dystrybutora: Najbardziej kompletna i najdłuższa epicka przygoda w reżyserii Petera Jackona. Udaj się w podróż tam i z powrotem do Śródziemia razem z Hobbitem. Wydanie zawiera 15 dysków DVD z wersjami rozszerzonymi wszystkich trzech części Trylogii i ponad 28 godzin fascynujących materiałów zza kulis, w tym - Dodatki specjalne części 7-12!

Czas Honoru. Serie 1-7. Kolekcja
SERIAL
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Edycja specjalna. Fascynująca i mało znana karta historii polskiego ruchu oporu. Opowieść o okupacyjnej rzeczywistości i dywersantach, którzy zostają przerzuceni do Polski.

Tree Fu Tom: Robot Zigzoo
Kasia i Mim Mim: Zabawny przyjaciel / Kate & Mim Mim: Funny Bunny Friend
Kosmoloty: Kosmiczna wyprawa
Przygody Słoniczki Elli: Piękny dzień / Ella the Elephant
Premiera na: DVD
Opis: Animowane propozycje dla najmłodszych.

19 LISTOPADA

Minionki / Minions
FILM KINOWY W POLSCE
Premiera na: DVD (z książką), Blu-ray 2D + 3D
Opis dystrybutora: Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków - od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru.

Klucz do wieczności / Self/Less
FILM KINOWY W POLSCE
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Miliarder Damian Hale (Ben Kingsley) ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem, choć stracił kontakt z córką i nie ma żadnych przyjaciół. Gdy u Damiana zostaje zdiagnozowany rak, zdesperowany mężczyzna przystaje na propozycję Albrighta (Matthew Goode), który oferuje mu przeniesienie jego świadomości i umysłu do ciała młodszego mężczyzny (Ryan Reynolds).

Idol / Danny Collins
FILM KINOWY W POLSCE
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Danny Collins był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny. I odcina kupony od swojej piosenkarskiej kariery. Wciąż żyje szybko, używa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę.

Poltergeist
FILM KINOWY W POLSCE
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, który stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną tajemnicę. Kolejne niepokojące znaki stają się zaproszeniem do rzeczywistości dużo bardziej przerażającej niż najgorszy sen. Związany z domem duch poltergeist wykorzystuje przeciwko rodzinie jej największe lęki i porywa najmłodszą córkę do równoległego świata, z którego nie ma ucieczki.

Bystry Bill / Blinky Bill
FILM KINOWY W POLSCE
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który dawno temu zaginął podczas jednej z wypraw. Mały koala wierzy, że może go odnaleźć.

Strony:

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV