Przeczytaj w weekend

Seriale na marzec 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Zaczął się marzec, a w nim na serialowym rozkładzie jazdy pojawi się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w tym miesiącu.

Zaczął się marzec, a w nim na serialowym rozkładzie jazdy pojawi się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w tym miesiącu.

W marcu każdy widz seriali znajdzie coś dla siebie, nieważne, czy lubi mroczne thrillery, zabawne komedie, czy interesujące produkcje science fiction. W tym miesiącu swoją premierę będzie miał nowy serial Amazon Prime Video, Hanna oparty na popularnym filmie akcji Joe Wrighta z 2011 roku. Ponadto zadebiutuje 2. sezon produkcji American Gods oraz What We Do in the Shadows, serialowa wersja popularnego horroru komediowego z 2015 roku w reżyserii Taiki Waititiego.

NOWE SERIALE - MARZEC 2019

The Widow

Ośmioodcinkowy serial Amazona i ITV, którego autorami są Harry i Jack Williams, twórcy serialu The Missing z 2014 roku. Główną bohaterką jest Georgia Wells, która odcięła się od poprzedniego życia po śmierci swojego męża. Gdy dowiaduje się, że jej mąż jednak żyje, decyduje się wrócić i stawić czoło światu. Chce poznać prawdę o swojej przeszłości. W roli głównej Kate Beckinsale.

Premiera w Polsce 1 marca.

After Life

Nowy serial komediowy Netflixa, którego twórcą i głównym aktorem jest Ricky Gervais. Historia w serialu zainspirowana została doświadczeniami aktora - głównym bohaterem produkcji jest Tony, człowiek, którego życie z pozoru jest doskonałe. Jednak po śmierci swojej żony, Tony zmienia się. Zwalcza początkowe załamanie i myśli samobójcze i postanawia żyć tak długo, by ukarać świat za wszystko, co złe. Mówi i robi to, co mu się podoba, bez zważania na kogokolwiek.

Premiera w Polsce 8 marca.

Made in Heaven

Serial Amazon Prime Video opowiada o parze, która planuje wesela dla bogatych i zwariowanych przedstawicieli społeczeństwa w Indiach.

Premiera w Polsce 9 marca.

Now Apocalypse

Serial opowiada o Ulyssesie i jego przyjaciołach, żyjących w dziwnym i równocześnie oszałamiającym Los Angeles. Każdy z bohaterów ma inne cele w życiu związane z miłością, sławą i seksem. Ulysses pomiędzy kolejnymi, codziennymi problemami zaczyna zastanawiać się czy jest świadkiem jakiejś tajemniczej konspiracji, czy po prostu to jego urojenia po narkotykach.

Premiera 10 marca.

Love, Death & Robots

Nowy serial animowany od Netflixa dla dorosłych tworzony w formacie antologii, czyli każdy odcinek to odrębna zamknięta historia. Autorami projektu oraz jego producentami są David Fincher oraz Tim Miller. Panowie zebrali animatorów z całego świata, by stworzyć historie dla widzów dorosłych.

Serial będzie składać się z 18 odcinków stworzonych w totalnie różnych od siebie stylach animacji. Nie zabraknie tradycyjnego stylu 2D oraz fotorealistycznej animacji komputerowej. Odcinki będą też osadzone w różnych gatunkach: science fiction, fantasy, horrorze i komedii.

Premiera w Polsce 15 marca.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: FX

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Natascha McElhone

Natascha McElhone

ur. 1969, kończy 50 lat

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

ur. 1988, kończy 31 lat

Tia Texada

Tia Texada

ur. 1971, kończy 48 lat

Archie Kao

Archie Kao

ur. 1969, kończy 50 lat

Miranda Hart

Miranda Hart

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV