Seriale na styczeń 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Zaczął się Nowy Rok, a zatem na serialowym rozkładzie jazdy pojawia się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w styczniu.

Zaczął się Nowy Rok, a zatem na serialowym rozkładzie jazdy pojawia się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w styczniu.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski

Pierwszy miesiąc Nowego Roku oferuje naprawdę spory wysyp nowych seriali oraz powrotów kolejnych sezonów znanych już widzom produkcji. W styczniu zadebiutuje między innymi finałowy, 5. sezon serialu Gotham, o początkach Mrocznego Rycerza, 3. sezon uznanej antologii kryminalnej od HBO, True Detective czy 5. seria produkcji BBC Luther o losach bezkompromisowego policjanta. O swojego widza będą walczyły takie seriale jak Project Blue Book od History czy Sex Education od Netflixa. Poniżej pełna lista kolejnych sezonów i nowych projektów.

NOWE SERIALE

Good Trouble

Nowy serial od Freeform, będący spin-offem produkcji The Fosters. Fabuła skupia się na Callie i Marianie, które zaczynają dorosłe życie. W obsadzie między innymi Maia Mitchell, Cierra Ramirez, David Lambert i Noah Centineo.

Premiera w USA: 8 stycznia.

Project Blue Book

Serial stacji History zainspirowany programem Sił Powietrznych USA. Bohaterami produkcji są astronom J. Allen Hynek i Kapitan Michael Quinn, którzy badając sprawę UFO, natrafiają na spisek rządu. W rolach głównych występują Aidan Gillen i Michael Malarkey. Twórcą serialu jest David O'Leary. Jednym z producentów projektu jest Robert Zemeckis.

Premiera w USA: 8 stycznia

Schooled

Kolejny spin-off na liście. Tym razem produkcję przygotowało ABC. Będzie to spin-off serialu Goldbergowie. Akcja rozgrywa się w latach 90., a fabuła skupi się na nauczycielach ze szkoły znanej z pierwowzoru, którzy są prawdziwymi bohaterami dla swoich uczniów. Wśród bohaterów zobaczymy dyrektora Glascotta (Tim Meadows) oraz trenera Mellora (Bryan Callen).

Premiera w USA: 9 stycznia

Fam

Fabuła serialu skupia się na młodej kobiecie, która marzy o szczęśliwym życiu ze swoim narzeczonym. Wszystko jednak zmienia się, gdy do jej domu wprowadza się młodsza, przyrodnia siostra, która ucieka przed opresyjnym ojcem. W rolach głównych Nina Dobrev, Christina DeRosa i Brian Stokes Mitchell.

Premiera w USA:  10 stycznia

Informer

Nowa produkcja od Amazona. Fabuła skupia się na młodym Pakistańczyku mieszkającym w Londynie, który po pewnym konflikcie z prawem zostaje tytułowym informatorem oficera z kontrowersyjną przeszłością. Nowa praca kłoci się z przekonaniami młodego człowieka i zaczyna zagrażać jego bliskim.

Premiera w USA: 11 stycznia

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: BBC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV