Przeczytaj w weekend

VOD na wrzesień 2019 - co warto obejrzeć?

Wakacje się skończyły, a to oznacza nie tylko powrót do szkoły, ale też pojawienie się wielu świetnie zapowiadających się serialowych nowości oraz bogatej oferty filmowych produkcji w serwisach VoD.

Wakacje się skończyły, a to oznacza nie tylko powrót do szkoły, ale też pojawienie się wielu świetnie zapowiadających się serialowych nowości oraz bogatej oferty filmowych produkcji w serwisach VoD.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

We wrześniu wszyscy widzowie znajdą coś dla siebie, niezależnie od preferencji. W tym miesiącu serwisy VOD postarały się, aby nie wiało nudą i po powrocie z pracy czy szkoły, każdy mógł odpalić swój ulubiony serial lub film. Poniżej prezentujemy wam najciekawsze wybory zaserwowane przez takie serwisy jak Netflix, HBO GO, Player.pl czy Amazon. Zapraszamy do lektury.

Więcej informacji na temat oferty platform streamingowych znajdziecie na vod.naekranie.pl.

Przedszkolanka - HBO GO

Fabuła filmu skupia się na przedszkolance, która wpada w obsesję na punkcie jednego ze swoich wychowanków. Kobieta obserwując chłopca zauważa, że ma on niezwykły talent i chce pokazać go światu. W głównej roli znakomita i nieoceniona Maggie Gyllenhaal. 

Ralph Demolka w internecie - HBO GO

Kontynuacja dobrze ocenianej animacji Ralph Demolka, gdzie tytułowy bohater razem ze swoimi przyjaciółmi tym razem zawita do świata... internetu. A jest to niebezpieczne miejsce i wie o tym każdy, kto miał choć raz styczność z tytułowym internetem. 

Litość - HBO GO/player.pl

Dramat w reżyserii Babisa Makridisa przedstawia historię mężczyzny, który uzależnia się od odczuwania litości z powodu stanu zdrowotnego jego żony. Nic zatem dziwnego, że nie ucieszy się wcale, kiedy odzyska ona kondycję i wróci do domu. 

Bumblebee - HBO GO/player.pl

Wreszcie udany film z postaciami ze świata Transformers. Bezpretensjonalna i dobra rozrywka oraz uroczy bohaterowie i kawał dobrego widowiska. 

Kroniki Times Square - HBO GO

Ostatni sezon świetnie ocenianego serialu od HBO, w którym w głównych rolach pojawiają się Maggie Gyllenhaal i James Franco. Produkcja dobiega końca i już teraz pewnie wielu jej fanów zaczyna tęsknić za tymi postaciami. 

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV