Książki: Aktualności

Tymoteusz Wronka
0 -

Obejrzyj plansze z komiksu Spider-Man: Władza

Na początek przyszłego miesiąca Mucha Comics zapowiedziała wydanie albumu Spider-Man: Władza. Zobaczcie jak prezentują się przykładowe plansze.

Tymoteusz Wronka
8 -

Mistrz i Małgorzata Bułhakowa w Hollywood?

Głośna powieść Michaiła Bułhakowa pt. Mistrz i Małgorzata może doczekać się hollywoodzkiej ekranizacji. Przeczytajcie o pierwszych szczegółach.

Tymoteusz Wronka
16 -

Tom Hanks wyda zbiór opowiadań

Nie tak dawno Tom Hanks wydał w New Yorkerze swoje debiutanckie opowiadanie, a teraz planuje cały zbiór. Wszystkie teksty będą zainspirowane nietypowym hobby aktora.


Tymoteusz Wronka
17 -

Wesele lekturą na Narodowe Czytanie 2017

Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że tegoroczną lekturą Narodowego Czytania będzie dramat Stanisława Wyspiańskiego pt. Wesele.

Tymoteusz Wronka
62 -

Nowi autorzy przejmą cykle Toma Clancy’ego

Chociaż Tom Clancy nie żyje od kilku lat, to nadal ukazują się powieści ze stworzonymi przez niego bohaterami. Do grona ich twórców dołączyli własnie nowi…

Tymoteusz Wronka
77 -

Powieść scenarzystki serialu Victoria w sprzedaży

Na księgarskich półkach od dzisiaj można szukać powieści biograficznej Daisy Goodwin pod tytułem Wiktoria.Tymoteusz Wronka
65 -

Fantasy w japońskich klimatach autorstwa Lian Hearn w marcu

W przyszłym miesiącu ukaże się powieść fantasy Lian Hearn pt. Cesarz ośmiu wysp. Przeczytajcie o szczegółach i obejrzyjcie okładkę.

Tymoteusz Wronka
70 -

A jej oczy były niebieskie: zapowiedź skandynawskiego thrillera

Na początku przyszłego miesiąca ukaże się książka A jej oczy były niebieskie, w której Lisa Hågensen łączy wątki współczesnej bibliotekarki i kobiety oskarżonej o czary…

Tymoteusz Wronka
54 -

Obejrzyj plansze z komiksu Kapitan Ameryka: Biały

Jeszcze w tym tygodniu ukaże się kolejny album z "kolorowej" serii superbohaterskiej tworzonej przez Jepha Loeba i Tima Sale'a. Zobaczcie jak prezentują się plansze z…


Tymoteusz Wronka
91 -

Czarny Zakon: wznowienie thrillera Jamesa Rollinsa

W tym tygodniu ukaże się nowe wydanie powieści sensacyjnej Jamesa Rollinsa pt. Czarny Zakon. Książka zaliczana jest do popularnej serii tego autora.

Tymoteusz Wronka
98 -

Obejrzyj plansze z 6. tomu Sagi

Zobaczcie jak prezentują się przykładowe plansze z szóstego tomu komiksowej Sagi. Premiera albumu już wkrótce.

Tymoteusz Wronka
101 -

Prom: nowy kryminał Ove Løgmansbø w marcu

W przyszłym miesiącu ukaże się kolejny kryminał Ove Løgmansbø, którego akcja toczy się na Wyspach Owczych. Przeczytajcie o szczegółach Promu: