Książki: Aktualności

Tymoteusz Wronka
0 -

Fundacja: klasyk SF Isaaca Asimova doczeka się wreszcie ekranizacji?

Trwają prace nad serialową adaptacją klasycznego cyklu science fiction pt. Fundacja autorstwa Isaaca Asimova. Poznajcie szczegóły.

Adam Siennica
0 -

O czym będzie nowy film o Supermanie? Jest potencjalny pomysł

Mark Millar. producent filmowy i znany twórca komiksów, informuje o zainteresowaniu Warner Bros. znaną i niekonwencjonalną historią o Supermanie.

Tymoteusz Wronka
53 -

Bez odkupienia: premiera mrocznej fantasy

Ukazała się powieść Michaela R. Fletchera zatytułowana Bez odkupienia. Jest to pierwszy to serii zaliczanej do dark fantasy.


Tymoteusz Wronka
63 -

Wilcza godzina: wkrótce premiera litewskiej fantastyki

W przyszłym miesiącu ukaże się książka z nietypowego u nas kierunku. Wilcza godzina to litewska fantastyka wykorzystująca steampunkową stylistykę.

Tymoteusz Wronka
53 -

Książka Star Wars. Więzy krwi latem w Polsce

Fani Gwiezdnych Wojen mogą powoli szykować się na nową książkową premierę. Latem ukażą się Więzy krwi autorstwa Claudii Gray.

Michalina Reda
119 -

Nightflyers George’a R.R. Martina: Zamówiono pilotażowy odcinek serialu

Stacja Syfy podjęła nowy projekt, jakim jest stworzenie serialu na podstawie krótkiej powieści Nightflyers. Właśnie oficjalnie zamówiono odcinek pilotażowy.Piotr Piskozub
127 -

Batman od dawna nie był tak nabuzowany. Zobacz zdjęcia figurki

W sieci pojawiły się zdjęcia popiersia Batmana, wzorowanego na wizerunku herosa z legendarnego komiksu Powrót Mrocznego Rycerza.

Wiktor Fisz
131 -

Jakie dalsze losy serialu Fargo? Noah Hawley zabiera głos

Jakiś czas temu informowaliśmy o komentarzu szefa FX, który zasugerował że może nie być kolejnego sezonu Fargo. Teraz, po zakończeniu trzeciej serii zabrał w tym…

Tymoteusz Wronka
114 -

Sierpniowe zapowiedzi Egmontu: zobacz okładki aż 18 komiksów

Na sierpień Egmont przygotował mocne uderzenie. W sprzedaży znajdzie się m.in. kolejny Punisher Max, albumy z Odrodzenia DC Comics czy nowy Kajko i Kokosz. Poznajcie…


Tymoteusz Wronka
120 -

Grzegorz Rosiński pracuje nad nowym Thorgalem. Zobacz storyboard

Najnowszy album z kultowej serii Thorgal ukazał się w Polsce jesienią zeszłego roku, ale Grzegorz Rosiński już pracuje nad nową komiksową opowieścią.

Tymoteusz Wronka
132 -

Przeczytaj początek kryminału Nienawiść Mariusza Zielke

Kilka dni temu do sprzedaży trafił nowy kryminał Mariusza Zielke, którego bohaterem jest Kuba Zimny. Mamy dla was do przeczytania początek tej powieści.

Tymoteusz Wronka
127 -

Jack Black gwiazdą filmu The House with a Clock in Its Walls

Jack Black dołączył do obsady ekranizacji fantastycznej książki The House with a Clock in Its Walls autorstwa Johna Bellairsa.