Przeczytaj w weekend

Danny Boyle

Danny Boyle
 • Data urodzenia:

  20 października 1956 (62)
 • Miejsce urodzenia:

  Radcliffe, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjczyk
 • Wzrost:

  182 cm
 • Zawód:

  Reżyser, producent
 • Bio:

  Danny Boyle studiował w Thornleigh Salesian College in Bolton, a później język angielski i dramat na Bangor University. Jako reżyser filmowy debiutował w 1987 roku filmem pt.: The Venus de Milo Instead. W 2009 roku został nagrodzony Oscarem za reżyserię obrazu pt.: Slumdog Millionaire.

Produkcje (6)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV