Gal Gadot

Gal Gadot
 • Data urodzenia:

  30 kwietnia 1985 (33)
 • Miejsce urodzenia:

  Rosh Ha'ayin, Izrael
 • Wzrost:

  178 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Stan cywilny:

  Mężatka
 • Bio:

  Gal Gadot pochodzi z Izraela. Ma polskie korzenie, jej babcia mieszka w Warszawie. Jest mężatką od 2008 i ma jedną córkę – Almę Versano. W 2004 roku wygrała konkurs o tytuł Miss Izraela.

  Debiutowała w 2007 roku rolą Miriam „Merry” Elkayam w produkcji pt.: Bubot. Większą sławę zdobyła dzięki kreacji postaci Gisele w filmie pt.: Szybko i wściekle oraz jego kontynuacjach.

W obsadzie (18)

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV