redaktor

Tymoteusz Wronka

Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 28-10-1982
Bio: Piszę o popkulturze, a przede wszystkim książkach i komiksach, już kilkanaście lat. Wyrosłem na fantastyce, ale obecnie chętnie sięgam po inne gatunki. Cenię przede wszystkim oryginalność, dobrze skonstruowanych bohaterów i wizję. Lubię dobrą rozrywkę, ale nie pogardzę też poważniejszymi produkcjami.

Recenzje użytkownika (142)

Tymoteusz Wronka
-
-
-
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-

Artykuły użytkownika (289)

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 14.12.2017

Królowie nocy z Evą Mendes i Markiem Wahlbergiem, nowy odcinek Orville czy Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w…

-

Dziś wieczorem w telewizji – 12.12.2017

Fanatyk z Ryanem Goslingiem, druga część Trainspotting czy odrobina nostalgii i cieszący się przed laty dużą popularnością serial Ally McBeal. Co poza tym można obejrzeć…

-

Dziś wieczorem w telewizji – 07.12.2017

Ostatni odcinek polskiego Miasta skarbów, film Gwiezdny pył na podstawie książki Neila Gaimana czy nagradzany Pianista. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

-

Książki i komiksy na prezent od Mikołaja

Dziś Mikołajki, świąteczna atmosfera jest coraz bardziej wyczuwalna, więc najwyższa pora rozpocząć poszukiwania prezentów dla najbliższych. Przedstawiamy Wam nasze zestawienie interesujących książek i komiksów.

-

Premiery książkowe, których nie możecie przegapić – listopad 2017

Z zalewu setek nowych książek wybieramy te, które wydają się najbardziej interesujące. Oto najciekawsze premiery książkowe z listopada 2017 roku.

-

Dziś wieczorem w telewizji – 05.12.2017

Efekt motyla z młodym Ashtonem Kutcherem czy pierwsze odcinki seriali Hit & Miss oraz MacGyver. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 30.11.2017

Skazani na Shawshank, nowe odcinki Orville, Mr. Robot czy Hawaii 5.0, a także polskie Listy do M. 2. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem…

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 28.11.2017

Katastroficzny film San Andreas, kolejne odcinki serialu Jordskott - Las zaginionych czy dokument poświęcony mitom o zdrowym odżywianiu. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem…

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 23.11.2017

Polski film biograficzny Jack Strong, nowy odcinek serialu Mr. Robot czy horror Klucz do koszmaru. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 21.11.2017

Piłkarskie emocje w Lidze Mistrzów, początek serialu Midnight, Texas czy film Resident Evil: Ostatni rozdział. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 16.11.2017

Kroniki Riddicka z Vinem Dieselem, komiksowi Strażnicy czy pierwszy odcinek serialu Bez lęku. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 14.11.2017

Pierwszy odcinek miniserialu Tutanchamon z Benem Kingsleyem, początek 3. sezonu Mr. Robot czy Łotr 1 ze świata Gwiezdnych Wojen. Co poza tym można obejrzeć dziś…

Aktualności użytkownika (1997)

Tymoteusz Wronka
-

Jak wygląda Historia Polski w komiksie? Obejrzyj plansze

Niedawno ukazała się się Historia Polski w komiksie - zobaczcie jak wyglądają dzieje naszego kraju pokazane w komiksowej formie.

-

Legion płomienia: będzie drugi tom smoczej fantasy

Pojawiła się zapowiedź powieści Legion płomienia, drugiego tomu serii Draconis Memoria autorstwa Anthony'ego Ryana. Oto szczegóły.

-

Obejrzyj okładki styczniowych komiksów Egmontu

Spider-Man z przyszłości, Wolverine w tarapatach czy Red Skull - zobaczcie co jeszcze można zobaczyć na okładkach styczniowych komiksów Egmontu.

-

Przeczytaj fragment książki Paddington. Więcej przygód

Niedługo do kin wchodzi drugi film o Paddingtonie, a my mamy dla was fragment książki Paddington. Więcej przygód autorstwa Michaela Bonda.

-

Wypalić chrom: ukaże się zbiór opowiadań mistrza cyberpunku

Williama Gibsona kojarzą wszyscy czytelnicy zafascynowani stylistyką cyberpunku. Na początku przyszłego roku ukaże się Wypalić chrom: książka zbierająca jego krótsze teksty.

-

Mroczny umysł: kolejny tom space opery Iana Douglasa dostępny

Ian Douglas specjalizuje się w pisaniu space oper. Właśnie do polskich księgarń trafił kolejny tom jego cyklu Star Carrier.

-

Paddington. Więcej przygód w księgarniach

Niedługo do kin zawita druga ekranizacja przygód misia Paddingtona, a w księgarniach właśnie pojawiło się nowe wydanie historii Michaela Bonda.

-

Cień zwycięstwa: jest nowa powieść z uniwersum Honor Harrington

Fani powieści sci-fi pisanych przez Davida Webera mogą już przebierać nogami i ruszać do księgarń: ukazała się powieść Cień zwycięstwa zaliczana do Honorverse.

-

Przeczytaj fragment thrillera Murder Park. Park morderców

Kilka dni temu ukazała się nowa powieść Jonasa Winnera, autora Celi. Przeczytajcie fragment thrillera Murder Park. Park morderców.

-

Jupiter’s Legacy i inne: zobacz plansze z zapowiedzi Mucha...

Mucha Comics zaplanowana na grudzień trzy premiery. Będą to zarówno kontynuacje serii jak i premierowe wydania.

Tymoteusz Wronka
-

Zły Leopolda Tyrmanda doczeka się ekranizacji?

Zły, legendarna już powieść Leopolda Tyrmanda przedstawiająca barwną panoramę powojennej Warszawy, zostanie przeniesiona na ekran. Znamy pierwsze szczegóły.

Tymoteusz Wronka
-

Niepoprawna Śpiąca Królewna. Brytyjka chce usunięcia baśni z listy...

Chyba każdy z nas kojarzy z dzieciństwa bajkę o Śpiącej Królewnie. Okazuje się, że można się w niej doszukać treści niewłaściwych dla dzieci i propagujących…

Aktywności (1444)

wyświetl kolejne 10 wydarzeń z pozostałych 1434