redaktor

Tymoteusz Wronka

Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 28-10-1982
Bio: Piszę o popkulturze, a przede wszystkim książkach i komiksach, już kilkanaście lat. Wyrosłem na fantastyce, ale obecnie chętnie sięgam po inne gatunki. Cenię przede wszystkim oryginalność, dobrze skonstruowanych bohaterów i wizję. Lubię dobrą rozrywkę, ale nie pogardzę też poważniejszymi produkcjami.

Recenzje użytkownika (129)

Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
161 -
Tymoteusz Wronka
3 -
-
3 -

Artykuły użytkownika (269)

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 19.10.2017

(Anty)superbohaterski Deadpool, Zdarzenie z Markiem Wahlbergiem czy serial sci-fi Dark Matter. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 17.10.2017

Piłkarskie hity w Lidze Mistrzów UEFA, Powidoki Andrzeja Wajdy czy kolejny odcinek The Gifted: Naznaczeni. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
weekend
-

Terry Pratchett i krajobraz po zniszczeniu (twardego) dysku

Śmierć Terry’ego Pratchetta była wielkim ciosem dla fanów jego twórczości, a zniszczenie twardego dysku z nieukończonymi projektami na dobre zdusiło nadzieje fanów na chociażby jeszcze…

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 12.10.2017

Kontrowersyjna animacja Sausage Party, zawsze wart przypomnienia Killer czy początek programu rozrywkowo-historycznego Pół litra historii. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 10.10.2017

Widowiskowi Niezniszczalni 2, drugi odcinek The Gifted: Naznaczeni czy piłkarskie emocje w eliminacjach Mistrzostw Świata. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
-

Jesienne bestsellery książkowe i komiksowe: przegląd premier

Jesienią w księgarniach zaczęło się pojawiać wiele interesujących pozycji, więc postanowiliśmy przejrzeć propozycje wydawców w poszukiwaniu potencjalnych bestsellerów.

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 05.10.2017

Mecz Polski z Armenią w eliminacjach do mistrzostw świata w piłce nożnej, Salt z Angeliną Jolie czy Robin Hood: Faceci w rajtuzach. Co poza tym…

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 03.10.2017

Premierowy odcinek serialu The Gifted: Naznaczeni o mutantach, widowiskowy X-Men: Apocalypse czy Niezniszczalni z gwiazdami klasycznego kina akcji. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem…

Tymoteusz Wronka
-

Premiery książkowe, których nie możecie przegapić – wrzesień 2017

Z zalewu setek nowych książek wybieramy te, które wydają się najbardziej interesujące. Oto najciekawsze premiery książkowe z września 2017 roku.

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 28.09.2017

Zabawne i sensacyjne Aniołki Charliego, wyprawa w odległy kosmos z Star Trek: W nieznane czy kolejne odcinki serialu historycznego Upadek królestwa. Co poza tym można…

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 26.09.2017

Animowana Vaiana, pierwsze odcinki seriali Absentia i Sekta czy piłkarskie emocje w Lidze Mistrzów. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 14.09.2017

V jak vendetta na podstawie komiksu, pierwszy odcinek polskiego serialu Miasto skarbów czy Za szybcy, za wściekli. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w…

Aktualności użytkownika (1933)

Tymoteusz Wronka
-

Będzie komiks o postaci Benico del Toro z Ostatniego Jedi

W najnowszym filmie z Gwiezdnych Wojen Benicio del Toro wcieli się w tajemniczego DJ. Wygląda na to, że część jego historii fani poznają z komiksu.

Tymoteusz Wronka
-

The Walking Dead i inwazja obcych? Kirkman nie do końca żartował

Komiksowa The Walking Dead ma już długą historię, wielką popularnością cieszy się również jej serialowa adaptacja. Wszyscy czytelnicy i widzowie spodziewają się w niej zombie,…

Tymoteusz Wronka
-

Rozpoczęto prace nad ekranizacją kryminału Sary Blaedel

Sara Blaedel to znana także w naszym kraju duńska autorka kryminałów. Jedna z jej powieści z serii o Louise Rick może zostać zekranizowana.

Tymoteusz Wronka
-

Krew, kontynuacja Aorty Bartosza Szczygielskiego, ukaże się jesienią

Nowa powieść kryminalna Bartosza Szczygielskiego będzie kontynuowała historię bohatera z jego debiutanckiej powieści. Oto szczegóły.

Tymoteusz Wronka
-

Prawdziwa historia McDonald’s: biografia twórcy McImperium...

Zastanawialiście się kiedyś w czym tkwi sukces McDonald’s? Ray Kroc, twórca globalnego imperium gastronomicznego, zdradzi wam szczegóły rozwoju marki.

Tymoteusz Wronka
-

Żółwie aż do końca: nowa powieść Johna Greena jeszcze w tym roku

Cieszący się ogromną popularnością na całym świecie pisarz powieści obyczajowych dla młodzieży John Green powraca z nową powieścią. Przeczytajcie o szczegółach książki Żółwie aż do…

Tymoteusz Wronka
-

Polowanie na Voldoriusa: wkrótce nowa powieść z Warhammera 40.000

Fani kosmicznych marines walczących z armiami chaosu wkrótce otrzymają nową książkę. Premiera Polowania na Voldoriusa jeszcze w tym miesiącu.

Tymoteusz Wronka
-

George R.R. Martin mówi stop i oddaje się pisaniu powieści?

Gra o tron wyprzedziła już fabułę z powieści George'a R.R. Martina, co irytuje fanów serii. Wygląda na to, że autor postanowił ograniczyć inne projekty i…

Tymoteusz Wronka
-

Kiedy nowy tom Opowieści z meekhańskiego pogranicza? Jest fragment

Fani twórczości Roberta M. Wegnera muszą się uzbroić w cierpliwość, bo premiera Każdego martwego marzenia została przesunięta. Na pocieszenie wydawca udostępnił fragment tej powieści.

Tymoteusz Wronka
-

Serce świata utraconego: Tad Williams powraca do swojego...

Pisarz fantastyki Tad Williams powraca do świata Pamięci, Smutku i Ciernia nową powieścią. Serce świata utraconego ukaże się jeszcze w październiku.

Tymoteusz Wronka
-

CBS kupiło prawa do serialowej ekranizacji UNSUB Meg Gardiner

Stacja CBS przymierza się do realizacji kolejnej produkcji bazującej na książce - tym razem wybór padł na thriller UNSUB Meg Gardiner.

Tymoteusz Wronka
-

Powrót królów: Grzegorz Gajek przenosi czytelników do starożytnej...

Powrót królów, nowa powieść historyczna Grzegorza Gajka, trafiła do księgarń. Przeczytajcie o szczegółach tej premiery.

Aktywności (1335)

wyświetl kolejne 10 wydarzeń z pozostałych 1325