redaktor

Tymoteusz Wronka

Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 28-10-1982
Bio: Piszę o popkulturze, a przede wszystkim książkach i komiksach, już kilkanaście lat. Wyrosłem na fantastyce, ale obecnie chętnie sięgam po inne gatunki. Cenię przede wszystkim oryginalność, dobrze skonstruowanych bohaterów i wizję. Lubię dobrą rozrywkę, ale nie pogardzę też poważniejszymi produkcjami.

Recenzje użytkownika (161)

-
-
-
-
-
-
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-

Artykuły użytkownika (317)

-

Dziś wieczorem w telewizji – 13.03.2018

Dredd z Karlem Urbanem, ekranizacja powieści SF Gra Endera czy piłkarska Liga Mistrzów. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

-

Dziś wieczorem w telewizji – 08.03.2018

Dokument o Carrie Fisher i Debbie Reynolds, przedstawienie kariery Jayne Mansfield czy film W ciemność: Star Trek. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w…

-

Dziś wieczorem w telewizji – 06.03.2018

Bękarty wojny Quentina Tarantino, początek 2. sezonu Fargo czy ekranizacja powieści grozy Wywiad z wampirem. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

-

Dziś wieczorem w telewizji – 15.03.2018

Głośna Incepcja, nowy odcinek Z Archiwum X czy film sci-fi pt. Obcy - początek. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

-

Dziś wieczorem w telewizji – 01.03.2018

Western Prawdziwe męstwo, nowy odcinek Z Archiwum X czy Infiltracja w gwiazdorskiej obsadzie. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

-

Premiery książkowe, których nie możecie przegapić – luty 2018

Z zalewu setek nowych książek wybieramy te, które wydają się najbardziej interesujące. Oto najciekawsze premiery książkowe z lutego 2018 roku.

-

Dziś wieczorem w telewizji – 27.02.2018

Pierwszy odcinek serialu SS-GB, druga część kinowych Strażników Galaktyki czy dokument o Elvisie Presleyu. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

-

Dziś wieczorem w telewizji – 22.02.2018

Nowe odcinki serialu Prawdziwa zbrodnia - Mord Menendezów, King Kong w reżyserii Petera Jacksona czy animacja Sekretne życie zwierzaków domowych. Co poza tym można obejrzeć…

-

Dziś wieczorem w telewizji – 20.02.2018

Dokument o cosplayerach, Django w reżyserii Tarantino czy Komórka na podstawie powieści Stephena Kinga. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

-

Dziś wieczorem w telewizji – 13.02.2018

Pierwszy odcinek serialu 9-1-1, wojenny Szeregowiec Ryan czy dokument o Edgarze Allanie Poe. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

-

Dziś wieczorem w telewizji – 15.02.2018

McImperium z Michaelem Keatonem, nowe odcinki serialu Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia - Mord Menendezów czy emocje w piłkarskiej Lidze Europy. Co poza tym można…

-

Dziś wieczorem w telewizji – 08.02.2018

Maska z Jimem Carreyem, pierwsze 2 odcinki Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia - Mord Menendezów, powtórka 3. sezonu Fear the Walking Dead czy ekranizacja powieści…

Aktualności użytkownika (2105)

-

Serialowe wydanie Terroru ukaże się za tydzień

Już wkrótce będziemy mogli oglądać serial Terror na podstawie powieści Dana Simmonsa pod tym samym tytułem. Z tej okazji ukaże się nowe wydanie książki.

-

Przeczytaj fragment fantasy Krzysztofa Piskorskiego pt. Zadra

Mamy dla was do przeczytania fragment powieści fantasy Krzysztofa Piskorskiego pt. Zadra. Miłej lektury.

-

Phasma: nowa powieść ze świata Star Wars niedługo

Wydawnictwo Uroboros zapowiedziało kolejną powieść z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Książka nosi tytuł Phasma i opowiada o wydarzeniach poprzedzających jeden z filmów.

-

Wiedźma naczelna: fantasy Olgi Gromyko w księgarniach

Od dziś dostępna jest reedycja powieści Olgi Gromyko pt. Wiedźma naczelna z serii Kroniki Belorskie. Zobaczcie okładkę.

-

Rozszerzone wydanie Zadry Krzysztofa Piskorskiego w sprzedaży

Ukazało się nowe wydanie Zadry, powieści fantasy Krzysztofa Piskorskiego, czyli dwukrotnego laureata nagrody im. Janusza A. Zajdla.

-

Ukazał się 1. tom komiksowej serii Briggs Land. Obejrzycie plansze

Dziś ukazał się pierwszy tom komiksowej, kryminalno-sensacyjnej serii Briggs Land. Obejrzyjcie przykładowe plansze.

-

Dawca Przysięgi Sandersona: poznaliśmy opis i datę premiery

Druga część powieści Brandona Sandersona ukaże się na wiosnę. Poznajcie szczegóły i zobaczcie okładkę.

-

Powieść Olgi Tokarczuk nominowana do Bookera

Powieść Bieguni Olgi Tokarczuk została doceniona na rynku anglojęzycznym i została nominowana do The Man Booker International Prize.

-

Zobacz świetną okładkę nowego wydania 451° Fahrenheita

W przyszłym miesiącu ukaże się nowe wydanie klasycznej powieści science fiction Raya Bradbury'ego pt. 451° Fahrenheita. Zobaczcie okładkę.

-

Lore: Kompendium Potworne istoty ukaże się w połowie marca

Aaron Mahnke, twórca podcastu i serialu Lore, stworzył bogato ilustrowane kompendium nadnaturalnych istot. Książka już niedługo ukaże się w Polsce.

-

Egmont zapowiada 25 komiksów na maj. Zobacz okładki

Nowy Daredevil, klasyczny Spider-Man czy Hellboy w integrralu to tylko nieliczne propozycje Egmontu na maj. Poznajcie komplet zapowiedzi i obejrzyjcie okładki.

-

Małe kobietki: ukazał się uwspółcześniony komiks na 150 rocznicę...

Z okazji 150-lecia wydania klasycznej powieści Louisy May Alcott zostanie wydana nowa, komiksowa i uwspółcześniona wersja tej opowieści.

Aktywności (1651)

wyświetl kolejne 10 wydarzeń z pozostałych 1641