Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

współpracownik

Tomasz Miecznikowski

Płeć: Mężczyzna
Bio: Zakochany w sztuce komiksowej od prawie czterdziestu lat. Wielbi geniusz Alana Moore’a, uwielbia powieści Stephena Kinga. Nałogowo wchłania seriale - dwa ulubione to „The Wire” i „Breaking Bad”. Oprócz komiksowych recenzji dla naekranie.pl, pisze o czym się tylko da dla dzikabanda.pl. Czasami można poczytać jego teksty także w „Nowej Fantastyce”.

Ulubione seriale (6)

8,4
2011
Impersonalni
8,6
2008
Synowie Anarchii
8,7
2003
Battlestar Galactica
8,9
1994
Przyjaciele
9,5
2008
Breaking Bad
8,4
2013
Banshee

Recenzje użytkownika (112)

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Artykuły użytkownika (8)

-

Najpopularniejsze komiksowe rodziny

Od Fantastycznej Czwórki, przez "Baśnie", aż do "Sagi" Briana K. Vaughana - przyglądamy się więziom rodzinnym w historiach obrazkowych. Oto komiksowe rodziny.

-

Najciekawsze komiksowe bohaterki

Czy komiksowe uniwersa to męskie dominia? W związku z premierą traktującego o femme fatale albumu "Fatale #02: Diabelski interes" przygotowaliśmy zestawienie "Najciekawsze komiksowe bohaterki".

Tomasz Miecznikowski
-

Scott Snyder – najjaśniejsza gwiazda Nowego DC Comics

Scott Snyder to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w branży komiksowej. Przedstawiamy sylwetkę scenarzysty historii o Batmanie oraz zestawienie najważniejszych albumów w jego karierze.

Tomasz Miecznikowski
-

Najlepsze frankofońskie serie komiksowe

Zapraszamy do lektury naszego zestawienia najciekawszych historii obrazowych znad Loary - oto najlepsze frankofońskie serie komiksowe.

-

Mark Millar – Marvel, DC i… Millarworld

Prezentujemy sylwetkę i najważniejsze dzieła popularnego twórcy komiksów, na podstawie których powstały m.in. filmy "Kick-Ass" oraz "Wanted - Ścigani", a niedługo do kin wejdzie "Kingsman:…

Tomasz Miecznikowski
-

TOP 10 – Wielka Kolekcja Komiksów Marvela

Za nami pół setki tomów z serii Wielka Kolekcja Komiksów Marvela, a przed nami drugie tyle. Na jej półmetku wybieramy najlepsze 10 z nich.

Tomasz Miecznikowski
-

H.P. Lovecraft w popkulturze

Twórczość Howarda Philipsa Lovercrafta to nieustanne źródło inspiracji dla popkultury, od filmów przez komiksy do książek i gier. Z okazji przesiąkniętego nawiązaniami do prozy Samotnika…

Tomasz Miecznikowski
-

Komiksowe seriale Briana K. Vaughana

Do Polski w końcu trafiła z dawna wyczekiwana Saga Briana K. Vaughana i Fiony Staples. Z tej okazji przyglądamy się scenarzyście serii, która jak żadna…

Aktywności (15)

wyświetl kolejne 5 wydarzeń z pozostałych 5