Wczoraj przed 21:00 rozpoczął się drugi ćwierćfinał turnieju DreamHack Masters Malmö 2016, w którym Virtus.pro podejmowało szwedzki zespół - Ninjas in Pyjamas. Mecz rozgrywany był w systemie BO3, więc dalej przechodziła drużyna, która zwyciężyła 2:0 lub 2:1. Pierwszą mapą, na której spotkali się gracze, było de_cache wybrane przez NIP. Połowa spotkania zakończyła się wynikiem 12:3 dla Szwedów. W drugiej Polacy próbowali odrobić straty, ale niestety ich rywale okazali się mocniejsi wygrywając ostatecznie 16:12. Czytaj także: Quantum Break najchętniej kupowaną grą Microsoftu Virtus.pro jako drugą mapę wybrało de_train i w tym przypadku sytuacja była podobna - pierwsza połowa na korzyść Ninjas in Pyjamas - 10:5, w drugiej podopieczni Jakuba "Kubena" Gurczyńskiego starali się przenieść przewagę na swoją stronę, ale na niewiele się to zdało. Mecz zakończył się wynikiem 16:12, co oznaczało, że dla Virtus.pro nie ma już ratunku i odpadają z turnieju. Przywiozą do domu 10 tys. dolarów. Skład Virtus.pro:
  • Trener: Björn "THREAT" Pers
Dzisiaj rozgrywane są mecze półfinałowe oraz finał. W pierwszym półfinale zmierzą się Natus Vincere oraz Team EnVyUs a w drugim GODSENT i Ninjas in Pyjamas. Już o 19:00 wielki finał. Zwycięski zespół wzbogaci się o 100 tys. dolarów.
To jest uproszczona wersja artykułu. KLIKNIJ aby zobaczyć pełną wersję (np. z galeriami zdjęć)