Reprezentacja Polski 15 października 2023 roku zagra mecz na PGE Narodowym z Mołdawią. Będzie to siódme spotkanie w eliminacjach Euro 2024. Obecnie Polacy znajdują się na drugim miejscu w tabeli grupy E. Nadal mają szansę bezpośredniego awansu do turnieju.  W ostatnim spotkaniu 12 października 2023 roku Biało-czerwoni pokonali Wyspy Owcze 2:0 odnotowując  tym samym kolejne zwycięstwo nad Farerami. Ostatnie czerwcowe starcie Polaków z Mołdawią w Kiszyniowie, nie należało do udanych. Prowadząc do przerwy 2:0 w drugiej połowie stracili trzy gole  i ostatecznie przegrali 2:3. W tym spotkaniu nie ma miejsca na porażkę, bo mogłaby zaprzepaścić szanse naszej reprezentacji na bezpośredni awans do Mistrzostw Europy.

O której godzinie i gdzie będzie można oglądać transmisję meczu Polska - Mołdawia w telewizji i online?

Nadchodzący mecz Polski z Mołdawią  w niedzielę 15 października 2023 roku odbędzie się w Warszawie  Transmisję na żywo będzie można oglądać na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:45.

Polska - Mołdawia: transmisja meczu online - gdzie oglądać?

Mecz Polska - Mołdawia będzie dostępny także online na platformie Polsat Box Go i stronie sport.tvp.pl. Transmisja na żywo online również rozpocznie się o godzinie 20:45.
To jest uproszczona wersja artykułu. KLIKNIJ aby zobaczyć pełną wersję (np. z galeriami zdjęć)