Finał Euro 2020 już w niedzielę 11 lipca. Spotkanie na Stadionie Wembley w Londynie będzie transmitowane przez TVP 1, TVP Sport oraz online na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00. Wiemy już, że w finale Włosi zmierzą się z Anglikami.

Euro 2020: półfinały

W meczu z Hiszpanami, po zaciętej walce, zwyciężyli Włosi. Pierwsza bramka padła dopiero w 60. minucie, a następna 20 minut później, ustanawiając wynik 1:1 podczas regulaminowego czasu rozgrywki. Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy i dopiero rzuty karne zadecydowały o wygranej Italii, wynikiem 4:2.  Drugi półfinał zaserwował nam bardzo podobną dawkę emocji. Mecz Anglia – Dania zakończył się wynikiem 1:1. W dogrywce w 104. minucie Harry Kane strzelił decydującą bramkę dla Anglików. A wy, komu kibicujecie w finale Mistrzostw Europy: Anglii czy Włochom?
To jest uproszczona wersja artykułu. KLIKNIJ aby zobaczyć pełną wersję (np. z galeriami zdjęć)