Przeczytaj w weekend

Wydanie weekendowe

Weekend naEKRANIE przyprószonym śniegiem

Weekend naEKRANIE przyprószonym śniegiem Weekend naEKRANIE przyprószonym śniegiem

Ten śnieg już chyba z nami zostanie. Przynajmniej kilka dni. Czyli właśnie na ten weekend, o którym teraz mowa. Jak nie chcecie marznąć, czy taplać się w brei - zapraszamy do nowego wydania weekendowego.

A cóż przygotowaliśmy na takie zimne czasy? Sporo cieplutkich materiałów. Zacznijmy od wywiadów – tym razem dwa. W pierwszym rozmawiamy z Michaelem Cudlitzem, który teraz już może nam opowiedzieć trochę więcej o tym, jak skończyła się jego przygoda z The Walking Dead. W drugim zaś naciągnęliśmy na trochę zwierzeń Tómasa Lemarquisa, bardzo charakterystycznego aktora z Islandii. Tym, którym same nazwiska nic nie mówią – rzućmy imionami. Pierwszy pan w pewnym znanym serialu o zombie nosił imię Abraham, a drugi w X-Men: Apocalypse wcielał się w Calibana.

Tydzień temu spodobały Wam się teksty nawiązujące do rzeczy bardzo aktualnych. Idziemy więc za ciosem. W ten weekend czeka nas ostatni odcinek Westworld. Pora się do niego dobrze przygotować – w naszym imieniu robi to Piotr. Tymczasem Kasia zagłębiła się (nie bez przyjemności) na nowo w świat Harry'ego Pottera i dokładnie przeanalizowała powiązania i nawiązania pomiędzy słynną sagą Rowling a tym najnowszym filmem Fantastic Beasts and Where to Find Them. Z kolei Aleksander nie spał dla Was kilka nocy i już doszedł do końca najnowszego Final Fantasy. Ciekawi wrażeń? Zapraszamy do recenzji.

I wreszcie na koniec tekst już nie tak bieżący, ale mamy nadzieję interesujący. Zastanawialiście się kiedyś jak i dlaczego właśnie w ten sposób wyglądają futurystyczne metody, jakimi komunikują się bohaterowie filmów i seriali? Jeśli tak – chętnie przeczytamy Wasze uwagi w komentarzach pod naszymi rozważaniami.

Tyle na zakończenie tygodnia, a już w przyszły piątek – i wcale się tego nie wstydzimy – będziemy wszyscy opętani nową częścią Gwiezdnych Wojen. Również tu, w wydaniu weekendowym.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV