Kanały RSS

Chcesz być z nami na bieżąco? Nie masz czasu co chwilę odwiedzać naszej strony i sprawdzać co nowego się na niej pojawiło?

Nic prostszego, subskrybuj nasze kanały wiadomości zgodnie z Twoim gustem i tym co najbardziej lubisz i bądź w 100% poinformowany/a o tym co się dzieje w świecie seriali, filmów, książek, komiksów i gier. Pamiętaj, że jesteśmy jedynym serwisem o popkulturze i publikującym tak dużo codziennych newsów, tworzonym przez fanów dla fanów.

Nasze kanały RSS:

Projekt Google Reader został zamknięty. Lubiłeś ten program i nie wiesz z jakiego czytnika wiadomości skorzystać? My polecamy Feedly (wszystkie platformy), NextGen Readera (Windows 8 i Windows Phone).

Możesz nas też znaleźć w Google News. W opcjach personalizacji możesz dodać naEKRANIE.pl jako źródło ważnych dla Ciebie informacji. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do najważniejszych newsów z naszego serwisu.

Informacje, które pobierasz z Google News, mogą być jeszcze bardziej trafne i przydatne, jeśli spersonalizujesz niektóre ze swoich sekcji i ustawień.

Korzyści z personalizacji

Aby rozpocząć korzystanie z personalizacji, zaloguj się na konto Google. Jeśli nie masz konta Google, załóż je tutaj.

Po spersonalizowaniu strony głównej Google News na swoim koncie Google możesz:

  • Dostosować Google News do własnych potrzeb. Czytaj wiadomości na interesujące Cię tematy, pochodzące od ulubionych wydawców i z wybranych serwisów, w takim układzie graficznym, jaki najbardziej Ci odpowiada.
  • Korzystać z własnych ustawień w dowolnym miejscu, również wtedy, gdy zmieniasz urządzenia lub przeglądarki. Spersonalizowana wersja Google News będzie wczytywana automatycznie po zalogowaniu się i wejściu na stronę Google News.
  • Pobierać spersonalizowane treści. Z czasem serwis Googe News będzie coraz lepiej rozpoznawał Twoje ulubione zagadnienia i wyświetlał więcej artykułów na ich temat.

Więcej o personalizacji Google news możesz przeczytać tutaj.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV