Kanały RSS

Chcesz być z nami na bieżąco? Nie masz czasu co chwilę odwiedzać naszej strony i sprawdzać co nowego się na niej pojawiło?

Nic prostszego, subskrybuj nasze kanały wiadomości zgodnie z Twoim gustem i tym co najbardziej lubisz i bądź w 100% poinformowany/a o tym co się dzieje w świecie seriali, filmów, książek, komiksów i gier. Pamiętaj, że jesteśmy jedynym serwisem o popkulturze i publikującym tak dużo codziennych newsów, tworzonym przez fanów dla fanów.

Nasze kanały RSS:

Projekt Google Reader został zamknięty. Lubiłeś ten program i nie wiesz z jakiego czytnika wiadomości skorzystać? My polecamy Feedly (wszystkie platformy), NextGen Readera (Windows 8 i Windows Phone).

Możesz nas też znaleźć w Google News. W opcjach personalizacji możesz dodać naEKRANIE.pl jako źródło ważnych dla Ciebie informacji. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do najważniejszych newsów z naszego serwisu.

Informacje, które pobierasz z Google News, mogą być jeszcze bardziej trafne i przydatne, jeśli spersonalizujesz niektóre ze swoich sekcji i ustawień.

Korzyści z personalizacji

Aby rozpocząć korzystanie z personalizacji, zaloguj się na konto Google. Jeśli nie masz konta Google, załóż je tutaj.

Po spersonalizowaniu strony głównej Google News na swoim koncie Google możesz:

  • Dostosować Google News do własnych potrzeb. Czytaj wiadomości na interesujące Cię tematy, pochodzące od ulubionych wydawców i z wybranych serwisów, w takim układzie graficznym, jaki najbardziej Ci odpowiada.
  • Korzystać z własnych ustawień w dowolnym miejscu, również wtedy, gdy zmieniasz urządzenia lub przeglądarki. Spersonalizowana wersja Google News będzie wczytywana automatycznie po zalogowaniu się i wejściu na stronę Google News.
  • Pobierać spersonalizowane treści. Z czasem serwis Googe News będzie coraz lepiej rozpoznawał Twoje ulubione zagadnienia i wyświetlał więcej artykułów na ich temat.

Więcej o personalizacji Google news możesz przeczytać tutaj.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Anthony Mackie

Anthony Mackie

ur. 1978, kończy 41 lat

Alyssa Sutherland

Alyssa Sutherland

ur. 1982, kończy 37 lat

Janusz Gajos

Janusz Gajos

ur. 1939, kończy 80 lat

Aubrey Dollar

Aubrey Dollar

ur. 1980, kończy 39 lat

LisaRaye McCoy

LisaRaye McCoy

ur. 1967, kończy 52 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV