Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Crystal Reed: Być częścią rodziny DC jest naprawdę czymś fantastycznym [WYWIAD]

Na IV edycji Warsaw Comic Conu miałem okazję porozmawiać z gwiazdą serialu Gotham, Crystal Reed, między innymi o popkulturowym fenomenie seriali, w których gra oraz o jej kolejnym projekcie, Swamp Thing. Zapraszam do lektury.

NORBERT ZASKÓRSKI: Grasz w wielu produkcjach, które stały się już elementem popkultury, jednak czy osobiście jesteś fanką projektów związanych z tą sferą?

CRYSTAL REED: Myślę, że tak. Oczywiście niektóre produkcje są lepsze, inne gorsze, jednak uważam, że to dobry sposób dla przekazania jakichś wartości młodym odbiorcom, którzy przy okazji mogą dobrze się bawić, oglądając tego typu rzeczy.

W takim razie dlaczego według ciebie seriale takie jak GothamTeen Wolf: Nastoletni wilkołak, z którymi byłaś lub jesteś związana, stały się popkulturowym fenomenem?

Myślę, że fundamentalnym czynnikiem, który sprawia, że dana produkcja odnosi sukces lub nie, jest to, że chcemy oglądać złożone postacie na ekranie i relacje między nimi. Teen Wolf: Nastoletni wilkołak to serial, w którym wiele się dzieje, ale jest to tak naprawdę opowieść o dorastaniu i relacjach międzyludzkich. W Gotham również mamy z tym do czynienia. Świetnym przykładem jest tutaj Pingwin, bardzo ciekawa postać, który jest zły i demoniczny, jednak koniec końców pragnie tylko, aby być kochanym. Jeśli widzowie znajdą w tych postaciach coś, z czym mogą się utożsamiać, to będą chcieli oglądać dane produkcje.

Grasz w Gotham, niedługo zobaczymy cię w kolejnym projekcie na podstawie komiksów DC, Swamp Thing. Chyba pokochałaś już to uniwersum?

Tak, chyba tak [śmiech] Nigdy się na tym nie zastanawiałem. Staram się pracować nad moimi projektami i jestem bardzo wdzięczna, że dano mi szansę do nich dołączyć. Być częścią rodziny DC jest naprawdę czymś fantastycznym. Jestem podekscytowana pracą przy tych produkcjach.

Czego możemy się spodziewać po Swamp Thing?

Szczerze mówiąc sama na razie wiem niewiele. Przeczytałam scenariusz pierwszego odcinka. Jest on naprawdę mroczny, ale przy tym również ma tę głębie i zaskakuje. Zaczynamy kręcić w przyszłym tygodniu. Wtedy będę wiedziała więcej.

Crystal Reed
fot. materiały prasowe

Co pomyślałaś, gdy przeczytałaś ten scenariusz?

Byłam nim naprawdę zachwycona, jest bardzo dobry. To jest projekt, w którym chciałam wystąpić. Przysłano mi scenariusz i moja managerka spytała mnie, co o nim sądzę. Chciałam znać najpierw jej zdanie, koniec końców obydwie równocześnie stwierdziłyśmy, że jest fantastyczny.

Co najbardziej podoba ci się w twojej postaci w Swamp Thing, Abby Arcane?

To, że jest bardzo dzielna. Podejmuje spore ryzyko. Jest lekarzem w Centrum Kontroli Chorób. Pracuje na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzi, co jest według mnie imponujące, że może przyczynić się do uratowania wielu istnień.

Grasz w dwóch projektach DC. Jednak gdyby pojawiła się propozycja od Marvel Studios przyjęłabyś ją?

Było bardzo blisko, abym otrzymała rolę w Deadpoolu, więc już miałam okazję otrzeć się o ten świat. Nie wiem, czy są jakieś zapisy kontraktowe dotyczące występowania w obydwu uniwersach [śmiech]. Chyba najbardziej poprawną politycznie odpowiedzią w tym wypadku będzie: nigdy nie mów nigdy.

Wobec tego, która bohaterka Marvela byłaby twoją wymarzoną rolą?

Nie wiem, jak ty myślisz, do której postaci najbardziej pasuje?

Myślę, że pasowałabyś do roli Kapitan Marvel, jednak ta jest już zajęta przez Brie Larson…

Tak, to byłaby ciekawa rola, ale Brie jest naprawdę świetna. W takim razie wzięłabym każdą inną rolę [śmiech].

Źródło: zdjęcie główne: David Giesbrecht/FOX
 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]