Iain Armitage i Annie Potts opowiadają o Młodym Sheldonie [WYWIAD VIDEO]

Iain Armitage i Annie Potts opowiadają o Młodym Sheldonie [WYWIAD VIDEO] Iain Armitage i Annie Potts opowiadają o Młodym Sheldonie [WYWIAD VIDEO]

Spotkaliśmy się z obsadą serialu Młody Sheldon, czyli spin offu Teorii Wielkiego Podrywu.

Spotkaliśmy się z obsadą serialu Młodego Sheldona, a dokładnie z odtwórcą tytułowej roli, czyli Iainem Armitagem i grającą jego babcie Annie Potts, by porozmawiać o tym jak pracuje się na planie tego sitcomu. Produkcja opowiada o młodych latach Sheldona Coopera, postaci granej przez Jima Parsonsa w Teorii Wielkiego Podrywu oraz jego rodzinie.

Drugi sezon Młodego Sheldona możecie oglądać od poniedziałku do piątku o 21:00 na Comedy Central.

Źródło: zdjęcie główne: naEKRANIE.pl

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV