Repertuar kin Nowość Program TV

Weekend w telewizji: 04-06.01.2019

W ten weekend warto obejrzeć premierę telewizyjną serialu komediowego Po bożemu, filmu Liga Sprawiedliwości. Ponadto na uwagę zasługują filmy takie jak Czas apokalipsy, Ucieczka z Alcatraz i Wyspa tajemnic. A niedzielny konkurs skoków narciarskich wyłoni zwycięzcę Turnieju Czterech Skoczni. Co jeszcze zobaczymy ciekawego w telewizji?

Seriale:

PIĄTEK:

Ucieczka z Dannemory – sez.1, odc. 5
20:10
HBO

Serial skupia się na historii, która wydarzyła się w roku 2015. Z więzienia Dannemora, najpilniej strzeżonego ośrodka w stanie Nowy Jork, zbiegło dwóch więźniów skazanych za zabójstwo. Ich ucieczka była doskonale zaplanowana i przygotowana, a Richard Matt i David Sweat pozostawali nieuchwytni przez ponad 20 dni.

Zobacz także:
Ray Donovan – sez. 6, odc. 7 – 21:10 (HBO)
Wiktoria – sez.1, odc. 3 – 21:30 (TVP1)
Pokój 104 – sez.2, odc. 7 – 21:30 (HBO3)

SOBOTA:

Po bożemu – sez.1, odc.1-2
21:00
Comedy Central Polska

Adaptacja książki A. J. Jacobsa. Serial skupia się na mężczyźnie, który stara się żyć zgodnie z nakazami zawartymi w Biblii.

Opowiedz mi bajkę – sez.1, odc.1
19:10
HBO3

Tell Me a Story jest thrillerem psychologicznym, którego akcja toczy się we współczesnym Nowym Jorku. Fabuła produkcji skupia się na historiach znanych z trzech baśni: Trzy małe świnki, Czerwony Kapturek oraz Jaś i magiczna fasola.

Detektyw – sez.1, odc. 1 – 8
20:00
HBO3

Akcja serialu HBO „Detektyw” („True Detective”) toczy się w 1995, 2002 i 2012 roku. Głównymi bohaterami są Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey), dwaj detektywi i byli partnerzy, którzy w połowie lat 90. pracowali w wydziale kryminalnym w Luizjanie. Prowadzili wówczas śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa, które mogło mieć rytualny podtekst. Podczas poszukiwań mordercy ich losy połączyły się w nieoczekiwany sposób, co doprowadziło do konfliktu. W 2012 roku zostaje popełnione podobne morderstwo. Dwóch nowych detektywów przydzielonych do sprawy postanawia przejrzeć akta z 1995 roku. Martin i Rust opowiadają im o dawnym śledztwie i swoim życiu, wyjawiając przy okazji powody, które skłoniły Cohle’a do odejścia z wydziału zabójstw w 2002 roku. Opowieści detektywów o śledztwie zmuszają mężczyzn do powrotu do bolesnych wspomnień i do świata, który dawno zostawili za sobą.

Zobacz więcej:
Upadek królestwa – sez. 3, odc. 3 – 4 – 20:00 (CANAL+ Seriale)
Will i Grace – sez. 9, odc. 9 – 10 – 21:00 (FOX Comedy)

NIEDZIELA:

Intruz – sez. 2, odc. 1 – 2
20:10
ale kino+

Drugi sezon belgijskiego serialu kryminalnego. Akcja ma miejsce cztery lata po wydarzeniach związanych z zabójstwem Drisa. Inspektor Yoann Peeters opuszcza Heiderfeld i zostaje wykładowcą kryminologii na uniwersytecie w niewielkim mieście Musso, licząc na to, że uda mu się zapomnieć o traumatycznych wydarzeniach. Nieoczekiwanie jednak w miasteczku zjawia się doktor Jasmina Orban, psycholog Yoanna. Tym samym były inspektor zostaje brutalnie skonfrontowany ze swoją przeszłością. Musi także stawić czoła nowej sprawie kryminalnej.

Zobacz także:
Grimm – sez. 5, odc. 15 – 16 – 16:55 (AXN)
Biuro – sez.1, odc. 1 -5 – 22:00 (FOX Comedy)
Stacja Berlin – sez. 3, odc. 3 – 22:00 (HBO3)

Źródło: fot. CBS
Strony: 1234
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.