Magda Muszyńska

Magda Muszyńska

Weekend w telewizji: 07-09.12.2018

Weekend w telewizji: 07-09.12.2018 Weekend w telewizji: 07-09.12.2018

W ten weekend w telewizji warto obejrzeć filmy takie jak Bez twarzy, Misja, Człowiek w ogniu, Dla niej wszystko oraz Niemożliwe. Ponadto na uwagę zasługują seriale Purpurowe rzeki oraz Ucieczka z Dannemory. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

Seriale:

PIĄTEK:

Purpurowe rzeki – sez.1, odc. 1
21:00
CANAL+

Detektyw Pierre Niémans (Olivier Marchal) i jego nowa partnerka Camille Delauney (Erika Sainte) zajmują się sprawami dziwnych zbrodni, dokonanych w odległych regionach Francji. Za każdym razem morderca był szokująco brutalny. Funkcjonariusze mają do czynienia z przebiegłym przeciwnikiem, który całkowicie wykluczył z gry lokalne oddziały policji. Wraz z postępami w dochodzeniu para detektywów zaczyna poznawać nieznane epizody z historii Francji, a także zaskakujące zabobony silnie zakorzenione w lokalnym folklorze. Na podstawie bestsellerowej powieści Jeana-Christophe'a Grangé.

Ucieczka z Dannemory – sez.1, odc.1
20:10
HBO

Serial skupia się na historii, która wydarzyła się w roku 2015. Z więzienia Dannemora, najpilniej strzeżonego ośrodka w stanie Nowy Jork, zbiegło dwóch więźniów skazanych za zabójstwo. Ich ucieczka była doskonale zaplanowana i przygotowana, a Richard Matt i David Sweat pozostawali nieuchwytni przez ponad 20 dni.

Zobacz także:
Ray Donovan – sez. 6, odc. 3 - 21:15 (HBO)
Pokój 104 – sez.2, odc. 4 - 21:30 (HBO3)

SOBOTA:

Snowfall – sez.1, odc. 1 – 10
21:00
HBO3

Akcja serialu rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles. Produkcja dotyczy epidemii cracku i pokazuje jej radykalny wpływ na kulturę. Głównymi bohaterami są Franklin Saint, Gustavo Zapata i Teddy McDonald.

Zobacz więcej:
Vinyl – sez.1, odc. 8 - 20:00 (Cinemax)
Teoria wielkiego podrywu – sez. 12 , odc. 7 - 21:30 (Comedy Central)
Ślepnąc od świateł – sez.1, odc. 7 - 22:00 (HBO)

NIEDZIELA:

Medyceusze: Władcy Florencji – sez. 2, odc. 3 – 4
13:00
CANAL+

Wybucha wojna, podczas której Florencja pogrąża się w chaosie. Jedyny syn Kosmy, Piero, zamierza uczestniczyć w walkach. Żona mężczyzny, Lucrezia, usiłuje go powstrzymać. Tymczasem Marco Bello wciąż prowadzi własne śledztwo w sprawie śmierci Giovanniego. Odnajduje medyków, którzy mogą posiadać pewne informacje dotyczące trucizny.

Zobacz także:
Grimm – sez. 5, odc. 9 – 10 - 14:40 (AXN)
Giganci – sez.1, odc.2 – 20:00 (CANAL+ Seriale)
Vera – sez. 8, odc. 2 - 20:10 (ale kino+)
Nielegalni – sez.1, odc. 9 - 21:30 (CANAL+)
Hackerville – sez.1, odc. 6 - 22:00 (HBO3)

Strony:

Źródło: fot. Columbia Pictures

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV