Magda Muszyńska

Magda Muszyńska

Weekend w telewizji: 15-17.03.2019

Weekend w telewizji: 15-17.03.2019 Weekend w telewizji: 15-17.03.2019

Deadpool 2, Han Solo: Gwiezdne wojny - historie i Tajne źródło to najciekawsze premiery telewizyjne tego weekendu. Ponadto warto obejrzeć nowe odcinki seriali takich jak Gwiazda szeryfa, Family Guy: Głowa rodziny, Podwójna gra czy Osiem dni. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

Seriale:

PIĄTEK:

Osiem dni – sez.1, odc. 1
20:10
HBO

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do kolizji pozostało osiem dni. Najbardziej zagrożona jest strefa Europy Zachodniej. Mieszkający w Niemczech nauczyciel fizyki Uli Steiner (Mark Waschke) i jego żona Susanne (Christiane Paule) planują ucieczkę do Rosji wraz z dwójką dzieci, Leonie (Lena Klenke) i Jonasem (Claude Heinrich). Brat Susanne, Herrmann (Fabian Hinrichs), próbuje ewakuować bliskich do Stanów Zjednoczonych. Tymczasem despotyczny ojciec przyjaciółki Leonie, nastoletniej Nory (Luisa-Céline Gaffron), nie chce nigdzie uciekać, lecz ukryć się w wybudowanym pod ziemią bunkrze.

Gwiazda szeryfa – sez. 2, odc. 1
20:55
HBO

Głównym bohaterem serialu Tin Star jest Jim Worth (Tim Roth), były brytyjski detektyw, który wraz z rodziną przeprowadza się do małego miasteczka w poszukiwaniu spokoju. Gdy w sąsiedztwie powstaje wielka rafineria ropy, po okolicy zaczynają kręcić się podejrzani pracownicy szukający pieniędzy i narkotyków. Wciągnięty w świat prostytucji i przestępstw Jim będzie musiał zrobić wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie.

Zobacz także:
M - miasto szuka mordercy – sez. 1, odc. 1 – 2 – 20:00 (CANAL+ Seriale)
W potrzebie – sez. 3, odc. 5 - 21:30 (HBO3)
Odpałowe królowe – sez. 2, odc. 3 - 22:00 (HBO3)

SOBOTA:

Family Guy: Głowa rodziny – sez. 17, odc. 1 – 4
22:00
FOX Comedy

Lois, kochająca żona Petera, codziennie walczy o utrzymanie odrobiny normalności w ich życiu. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko pragnie być zauważoną, 13-letniego syna Chrisa, najlepszego w całodniowym obijaniu się i rocznego niemowlaka Stewiego, bystrego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia i zniszczenia świata. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

Zobacz więcej:
Gra o tron – sez. 4, odc. 1 – 10 – 20:00 (HBO3)
Teoria wielkiego podrywu – sez. 12, odc. 14 - 21:30 (Comedy Central)

NIEDZIELA:

Podwójna gra – sez. 2, odc. 1
20:10
FOX

Ethan, oficer, który nadzoruje śledztwo z ramienia Szin Bet, przesłuchuje czworo zatrzymanych obywateli. Emma Lipman i Ben Rafael przyznają, że spotkali się w Londynie i że doszło między nimi do relacji seksualnych, jednak zgodnie zaprzeczają, by byli w jakikolwiek sposób powiązani z uprowadzeniem polityka. Natali Alfasya, księgowa zatrzymana w dniu swojego ślubu, odmawia współpracy ze śledczymi. Sean Tilson unika aresztowania i staje się głównym podejrzanym. Kiedy próbuje uciec z Izraela na pokładzie jachtu, zostaje odkryty przez Ethana. Zanim udaje się go zatrzymać, mężczyzna wysadza łódź w powietrze, aby w ten sposób sfingować własną śmierć.

Poza czasem – sez. 1, odc. 1 – 2
16:00
AXN

Przestępca wykrada wehikuł czasu, by doprowadzić do upadku Stanów Zjednoczonych poprzez zmianę przeszłości. Drużyna składająca się z naukowca, żołnierza i profesor historii musi udać się w przeszłość za pomocą prototypowej maszyny, by zapobiec katastrofie.

Zobacz także:
Protokolantka – sez. 1, odc. 3 - 20:10 (ale kino+)
Syrena – sez. 2, odc. 5 - 21:00 (HBO3)
The Walking Dead – sez. 9, odc. 14 - 3:30 (poniedziałek) (FOX)

Strony:

Źródło: fot. 20th Century Fox

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV