Wydanie weekendowe

Magda Muszyńska

Magda Muszyńska

Weekend w telewizji: 08-10.11.2019

Weekend w telewizji: 08-10.11.2019 Weekend w telewizji: 08-10.11.2019

Faworyta, Rodzina od zaraz i Robin Hood: Początek to najciekawsze premiery telewizyjne tego weekendu. Warto również obejrzeć Sztukę kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Człowieka w ogniu, Pokój i Za wszelką cenę. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

Programy dokumentalne/rozrywkowe:

PIĄTEK:

Lotnisko
21:00
Discovery Channel

Program pokazuje, w jaki sposób funkcjonuje Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie, największe polski lotnisko. To potężny organizm funkcjonujący na pełnych obrotach 24 godziny na dobę w ramach surowych przepisów i regulaminów. Zachodzące procesy wykonują setki ludzi, doskonale wyszkolonych fachowców, którzy odpowiadają za miliony pasażerów korzystających z usług lotniskowych. Kamery śledzą ich pracę, dokumentują codzienne i te mniej typowe problemy, a także docierają do miejscu, które są dostępne tylko dla uprawnionych pracowników.

Zobacz także:
Turyści do domu. Oblegane miasta Europy – 22:00 (PLANETE+)

SOBOTA:

David Bowie: The Man Who Sold The World
19:20
TVP Kultura

W styczniu 2016 roku odszedł jeden z najbardziej wpływowych muzyków. Dokonania Davida Bowiego zapewnił mu miejsce wśród ikon popkultury. Dokumentaliści przedstawiają twórczość artysty i jej ogromny wpływ na kształt dzisiejszej sztuki.

Zobacz także:
Pogromca mitów w akcji: Zbroja Iron Mana – 20:00 (Discovery Science)
Mad Men - prawdziwi królowie reklamy: Lata 50. – 21:00 (Discovery Historia)

NIEDZIELA:

Zaginione miasta: El Dorado
22:00
National Geographic Channel

Badacz Albert Lin wyrusza do Kolumbii. Tym razem pragnie poznać prawdę o El Dorado. Legendarne miasto od stuleci przykuwało uwagę poszukiwaczy i podróżników. Wyobraźnię hiszpańskich konkwistadorów rozpalały opowieści o królu pokrytym złotym pyłem czy miastach połyskujących w dżungli. Hiszpanom jednak nie udało się odnaleźć tych bogactw. Obecnie naukowcy dysponują nowoczesnym sprzętem, co być może pozwoli rozwikłać zagadkę.

Zobacz także:
Słowa, które znaczą – 19:30 (TVP Kultura)

Strony:

Źródło: fot. Element Pictures

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV