Wydanie weekendowe

Magda Muszyńska

Magda Muszyńska

Weekend w telewizji: 08-10.11.2019

Weekend w telewizji: 08-10.11.2019 Weekend w telewizji: 08-10.11.2019

Faworyta, Rodzina od zaraz i Robin Hood: Początek to najciekawsze premiery telewizyjne tego weekendu. Warto również obejrzeć Sztukę kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Człowieka w ogniu, Pokój i Za wszelką cenę. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

Sport:

PIĄTEK:

Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
mecz: ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław - 17:30 (CANAL+ Sport)
mecz: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok – 20:25 (CANAL+ Sport)

Piłka nożna:
Liga niemiecka: 1. FC Köln - TSG 1899 Hoffenheim - 20:25 (Eleven Sports 1)
Liga włoska: US Sassuolo Calcio - Bologna FC - 20:40 (Eleven Sports 2)
Liga angielska: Norwich City FC - Watford FC - 20:55 (CANAL+ Sport 2)
Liga hiszpańska: Real Sociedad - CD Leganes - 20:55 (nSport+)

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
mecz: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police - 17:30 (Polsat Sport)

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice - 20:30 (Polsat Sport)

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia - 19:50 (Polsat Sport News)

Hokej: Turniej EIHC w Gdańsku
mecz: Polska – Japonia - 17:45 (TVP Sport)

SOBOTA:

Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
mecz: Wisła Płock – Cracovia – 14:40 (CANAL+ Sport, nSport+)
mecz: Legia Warszawa - Górnik Zabrze – 17:00 (CANAL+ Sport), 17:20 (TVP2)
mecz: Wisła Kraków - Arka Gdynia – 19:40 (CANAL+ Sport)

Piłka nożna: Liga angielska
mecz: Chelsea FC - Crystal Palace FC - 13:25 (CANAL+ Sport 2)
mecz: Southampton FC - Everton FC – 15:55 (CANAL+ Sport 2)
mecz: Leicester City FC - Arsenal FC – 18:25 (CANAL+ Sport 2)

Piłka nożna: Liga niemiecka
mecz: Hertha BSC - RB Lipsk – 15:20 (CANAL+)
mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Düsseldorf - 15:25 (Eleven Sports 1)
mecz: FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund – 18:25 (Eleven Sports 1)
mecz: SD Eibar - Real Madryt CF – 18:25 (CANAL+)

Piłka nożna: Liga hiszpańska
mecz: Valencia CF - Granada CF - 15:55 (Eleven Sports 2)

Piłka nożna: Liga włoska
mecz: Inter Mediolan - Hellas Werona - 17:55 (Eleven Sports 2)
mecz: SSC Napoli - Genoa CFC – 20:40 (Eleven Sports 2)

Koszykówka mężczyzn: NBA
mecz: San Antonio Spurs - Boston Celtics - 23:00 (CANAL+ Sport 2)

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz: HC Vardar - PGE VIVE Kielce - 17:25 (nSport+)

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom - 17:30 (Polsat Sport)

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa – 17:30 (Polsat Sport Extra)
mecz: Cuprum Lublin - Asseco Resovia Lublin - 20:00 (Polsat Sport)

Hokej: Turniej EIHC w Gdańsku
mecz: Polska – Włochy - 14:45 (TVP Sport)

NIEDZIELA:

Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa - 12:10 (CANAL+ Sport)
mecz: Lech Poznań - Korona Kielce – 14:40 (CANAL+)
mecz: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin – 17:00 (CANAL+)

Piłka nożna: Fortuna 1. liga
mecz: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 12:30 (Polsat Sport)

Piłka nożna: Liga angielska
mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Aston Villa FC - 14:55 (CANAL+ Sport)
mecz: Liverpool FC - Manchester City FC – 17:25 (CANAL+ Sport)

Piłka nożna: Liga niemiecka
mecz: VfL Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen - 15:20 (CANAL+ Sport 2)
mecz: Borussia Mönchengladbach - Werder Brema – 13:25 (Eleven Sports 2)

Piłka nożna: Liga hiszpańska
mecz: Atletico Madryt - RCD Espanyol – 15:55 (Eleven Sports 2)
mecz: Real Betis Balompie - Sevilla FC - 20:55 (CANAL+ Sport 2)

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
mecz: Czechowskie Niedźwiedzie - ORLEN Wisła Płock - 17:30 (CANAL+ Sport 2)

Piłka nożna: Liga włoska
mecz: Cagliari Calcio - ACF Fiorentina - 12:25 (Eleven Sports 1)
mecz: UC Sampdoria - Atalanta BC – 14:55 (Eleven Sports 1)
mecz: Parma Calcio - AS Roma – 17:55 (Eleven Sports 2)
mecz: Juventus FC - AC Milan – 20:40 (Eleven Sports 1)

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin - 14:45 (Polsat Sport)
mecz: BKS Vista Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów – 20:00 (Polsat Sport)

Koszykówka mężczyzn: NBA
mecz: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets - 23:00 (CANAL+ Sport 2)

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Legia Warszawa - King Szczecin - 17:30 (Polsat Sport)

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
mecz fazy grupowej gry podwójnej: Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Ivan Dodig/Filip Polášek
19:00 (Polsat Sport Extra)

Snooker: Champion of Champions
mecz finałowy - 20:00 (TVP Sport)

Strony:

Źródło: fot. Element Pictures

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV