Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Wydanie Weekendowe

Wprowadzenie do weekendologii

Skoro piątek, to czas na kolejne wydanie naszego Magazynu Weekendowego. Mam nadzieję, że tym razem również znajdziecie coś dla siebie.

Ciekawi jesteście, co przygotowaliśmy tym razem? No, skoro zajrzeliście do tego tekstu, to pewnie tak. Tym razem zestaw jest naprawdę eklektyczny i czytania powinno Wam wystarczyć na dłuższą chwilę.

A co konkretnie? Zaczynamy od Doktora Strange’a. Już za tydzień kolejne komiksowe widowisko – i to tym razem z samym Benedictem Cumberbatchem. Mamy nadzieję, że nie tylko pójdziecie do kina, ale pójdziecie tam przygotowani. Właśnie dlatego prezentujemy Wam komiksową biografię tej postaci – dzięki temu, idąc na seans, będziecie wiedzieli już, co to za doktor i czego się po nim spodziewać. Zaskoczeń będzie i tak sporo, bo przecież filmy Marvela nigdy nie trzymają się dokładnie fabuł komiksowych.

Zaraz po tym wywiady. I tym razem udało nam się zorganizować dla Was coś świeżego oraz na temat najświeższych seriali. Dawid porozmawiał z Danielem Wu, gwiazdą serialu Into the Badlands: Kraina bezprawia, a mi udało się porozmawiać z twórcami Westworld – małżeństwem, w którym pan nazywa się Nolan, a pani Joy. Wszyscy jesteśmy już po kilku odcinkach tego serialu HBO, więc rozmowa z pomysłodawcami tej opowieści ma dziś trochę inny wydźwięk.

Obok tego jeszcze dwa teksty publicystyczne – felieton o tym, jak to dziś bywa w polskich kinach (a nie powinno), i dla równowagi, skoro zaczęliśmy od biografii fikcyjnego mistrza magii, to zakończmy biografią autentycznego mistrza sztuk walki. Z pewnością potraficie przytoczyć niejeden żart o Chucku Norrisie, ale czy pamiętacie, w jakich filmach wystąpił?

Jako dodatek tradycyjnie kawałek dobrej książki. Tym razem to najnowsza powieść Remigiusza MrozaBehawiorysta. Jeśli nigdy jeszcze nie czytaliście książek tego autora, to świetny moment, żeby spróbować. Ale uprzedzam – jeśli się wkręcicie, to to pisarz, który pisze dużo, dobrze i szybko.

A my tymczasem już piszemy materiały na następny weekend.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.