Konkurs zakończył się 20.12.2017 o godz. 17:00.
Wiktor Fisz

Wiktor Fisz

KONKURS: Rozwiń fabułę Agentów T.A.R.C.Z.Y. i wygraj projektor!

Był już Ghost Rider, Deathlok i Lady Hydra. Który znany superbohater lub złoczyńca mógłby stanowić ciekawy element fabuły Agentów Tarczy? Weź udział w konkursie i wygraj projektor Philips PicoPix!

Był już Ghost Rider, Deathlok i Lady Hydra. Który znany superbohater lub złoczyńca mógłby stanowić ciekawy element fabuły Agentów Tarczy? Weź udział w konkursie i wygraj projektor Philips PicoPix!

Serial Agenci Tarczy słynie z licznych powiązań ze światem znanym z komiksowych stron Marvela. Zazwyczaj są to jednak smaczki, szczegóły lub krótkie nawiązania. Jak do tej pory na palcach jednej ręki możemy policzyć naprawdę znaczące debiuty komiksowych postaci w serialu Agenci Tarczy.

Czas to zmienić! Poniższy konkurs pozwoli wam popuścić wodze fantazji i przenieść fabułę Agentów Tarczy na zupełnie nowy poziom. Jakie są zasady?

  • Zaproponuj do 3 superbohaterów lub złoczyńców Marvela, znanych z kart komiksów, którzy doskonale wpasowaliby się w fabułę Agentów Tarczy. Uwaga: chodzi o bohaterów, którzy do tej pory nie pojawili się w MCU, czyli nie widzieliśmy ich ani w filmach, ani w serialach należących do Marvel Cinematic Universe.
  • Zaproponuj rys fabularny odcinka Agentów Tarczy, w którym dane postaci pojawią się oraz spotkają z Coulsonem i resztą. Może to być streszczenie fabuły, krótki scenariusz lub opowieść graficzna. Formę, objętość, treść wybierasz ty. My nagrodzimy oczywiście najbardziej kreatywne propozycje.
  • Prześlij nam swój pomysł do 20 grudnia 2017 na adres [email protected], w temacie wpisując "Agenci Tarczy". Zwycięzcę wyłonimy 22 grudnia.

Nagrodą za najlepszy opis jest wyjątkowy Projektor Philips PicoPix, prosto z ABC Studios.

4 najciekawsze pomysły nagrodzimy interesującymi gadżetami związanymi z serialem Agenci Tarczy.

Regulamin, z którym należy się zapoznać.

 

 

WYNIKI KONKURSU:

1 miejsce (rzutnik):

Krzysztof Broniarek

2 miejsce (torba na ramię, pokrowiec na telefon):

Mateusz Piskorski

3 miejsce (kubek, pokrowiec na telefon):

Dariusz Ziółkowski

4 miejsce (pokrowiec na komputer, pokrowiec na telefon):

Ian Weit

5 miejsce (kubek na kawę, pokrowiec na telefon):

Piotr Tomaszewski

 

WYRÓŻNIENIE (kubek na kawę):

Agnieszka Żukowska

Paweł Wiśniowski

Jakub Rahman

 

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV