Pedro Pascal

Pedro Pascal
 • Data urodzenia:

  2 kwietnia 1975 (44)
 • Miejsce urodzenia:

  Santiago, Chile
 • Narodowość:

  Chilijczyk
 • Wzrost:

  180 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Pedro Pascal edukował się w Orange County School of the Arts i Tisch School of the Arts przy Uniwersytecie Nowojorskim. Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1996 roku w roli Alexa w filmie krótkometrażowym pt.: Burning Bridges. W 2014 roku został nagrodzony Gold Derby TV Award za kreację Oberyna Martella w serialu telewizyjnym pt.: Gra o tron.

W obsadzie (9)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV