Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 31.07.2018, o godz. 23:59.

KONKURS: RUNAWAYS, tom 1 – wygraj świetny komiks Marvela!

Prezentujemy Wam nowy konkurs, w którym wygrać możecie 1. tom komiksu RUNAWAYS od Marvela - zapraszamy!

Pierwszy tom słynnej młodzieżowej serii autorstwa wielokrotnie nagradzanego scenarzysty Briana K. Vaughana (Ex Machina, Y – ostatni z mężczyzn) oraz rysowników Adriana Alphony i Takeshiego Miyazawy, znanych z Ms Marvel. Sześcioro nastolatków przypadkiem odkrywa szokującą prawdę: ich rodzice należą do sekretnej organizacji przestępczej, która od lat potajemnie rządzi Los Angeles. Jej członkowie nie cofną się przed niczym, żeby zabezpieczyć swoje interesy, ale ich dzieci nie zamierzają im na to pozwolić. Nico, Chase, Karolina, Gertrude, Molly i Alex uciekają z domów i wspólnie uczą się trudnej sztuki przetrwania. Wiedzą, że muszą powstrzymać swoich rodziców, zanim ci doprowadzą do zagłady miasta, a może i całej Ziemi…

runaways1
Egmont

Chętni, by zgarnąć świetne wydanie RUNAWAYS w twardej okładce? Nie ma problemu! Wystarczy na adres [email protected] przesłać odpowiedź na poniższe pytanie:

Dowiadujesz się, że Twoi rodzice to arcyzłoczyńcy, planujący doprowadzić do zagłady Twojego miasta, a być może i całej Ziemi! Jak zamierzasz ich powstrzymać? 
Popuśćcie wodze wyobraźni! Niech nic Was nie ogranicza! Wysyłajcie maile, a my nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi!

Miłej zabawy!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.