Konkurs zakończył się 01.08.2018 o godz. 01:59.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

KONKURS: RUNAWAYS, tom 1 – wygraj świetny komiks Marvela!

Prezentujemy Wam nowy konkurs, w którym wygrać możecie 1. tom komiksu RUNAWAYS od Marvela - zapraszamy!

Prezentujemy Wam nowy konkurs, w którym wygrać możecie 1. tom komiksu RUNAWAYS od Marvela - zapraszamy!

Pierwszy tom słynnej młodzieżowej serii autorstwa wielokrotnie nagradzanego scenarzysty Briana K. Vaughana (Ex Machina, Y – ostatni z mężczyzn) oraz rysowników Adriana Alphony i Takeshiego Miyazawy, znanych z Ms Marvel. Sześcioro nastolatków przypadkiem odkrywa szokującą prawdę: ich rodzice należą do sekretnej organizacji przestępczej, która od lat potajemnie rządzi Los Angeles. Jej członkowie nie cofną się przed niczym, żeby zabezpieczyć swoje interesy, ale ich dzieci nie zamierzają im na to pozwolić. Nico, Chase, Karolina, Gertrude, Molly i Alex uciekają z domów i wspólnie uczą się trudnej sztuki przetrwania. Wiedzą, że muszą powstrzymać swoich rodziców, zanim ci doprowadzą do zagłady miasta, a może i całej Ziemi...

runaways1
Egmont

Chętni, by zgarnąć świetne wydanie RUNAWAYS w twardej okładce? Nie ma problemu! Wystarczy na adres [email protected] przesłać odpowiedź na poniższe pytanie:

Dowiadujesz się, że Twoi rodzice to arcyzłoczyńcy, planujący doprowadzić do zagłady Twojego miasta, a być może i całej Ziemi! Jak zamierzasz ich powstrzymać? 
Popuśćcie wodze wyobraźni! Niech nic Was nie ogranicza! Wysyłajcie maile, a my nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi!

Miłej zabawy!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV