Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 05.11.2018, o godz. 12:00.

[KONKURS] Zobaczyli za dużo – wygraj thriller Alana Gibbonsa!

Zobaczyli za dużo to druga w Polsce książka Alana Gibbonsa. Tym razem brytyjski pisarz stworzył młodzieżowy thriller dla (nieco starszych) nastolatków. Chętnie obdarujemy Was kilkoma egzemplarzami...

 

Nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa wydana została książka Zobaczyli za dużo autorstwa Alana Gibbonsa Jest to druga po Hate powieść wydana w Polsce tego autora. Tym razem jednak jest to wciągający i emocjonujący thriller, w którym każda rozwiązana tajemnica odsłania kolejną.

Czy jest coś gorszego niż bycie świadkiem zabójstwa? Tak, mordercy, którzy widzieli, że widziałeś.
John bardzo stara się trzymać z dala od kłopotów i zostawić trudną przeszłość za sobą. Zaczyna wszystko od nowa. W jego życiu pojawia się atrakcyjna i tajemnicza Ceri James. Ich spotkanie jest jednak dalekie od romantycznej randki, o której John marzył. Nie tylko są świadkami śmiertelnej strzelaniny, ale także nagrywają całe zdarzenie. Zaczyna się ucieczka przed bezwzględnymi mordercami. Dlaczego John nie zadzwonił na policję? W szaleńczym pościgu najważniejsze jest, komu możesz zaufać.
Alan Gibbons jest jednym z najbardziej uznanych autorów young adults i kolejny raz tworzy powieść, od której nie sposób się oderwać.

Zobaczyli za dużo - okładka
Źródło: Zielona Sowa

 

Co zrobić, by zgarnąć jeden z trzech egzemplarzy książki? To proste – wysłać do nas wiadomość e-mail! Na adres [email protected] napiszcie wiadomość zatytułowaną „ZOBACZYLI” w treści opowiadając o najlepszym – Waszym zdaniem – książkowym thrillerze, jaki mieliście przyjemność czytać. Co zrobiło na Was największe wrażenie i dlaczego? Piszcie! Powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.