Hawkman pojawi się w „Arrow” i „The Flash”
W grupie bohaterów "Legends of Tomorrow" pojawi się nie tylko Hawkgirl, ale również Hawkman, który wcześniej zagości do Central City i Starling City.
W grupie bohaterów "Legends of Tomorrow" pojawi się nie tylko Hawkgirl, ale również Hawkman, który wcześniej zagości do Central City i Starling City.

Hawkman to kolejna ważna postać, która pojawi się w telewizyjnym uniwersum DC. Obecnie trwają castingi do tej roli, a portal EW.com potwierdził, że przed pojawieniem się w "Legends of Tomorrow", bohater zagości zarówno w "Arrow", jak i w "The Flash".
Hawkman określany jest jako charyzmatyczny bohater i naturalny lider, który ma obecnie ponad 5 tys. lat.
Czytaj także: „Supergirl” – materiał zza kulis
Z kolei Danielle Panabaker w jednym z wywiadów powiedziała też, że ważną rolę w "The Flash" odegra Jay Garrick.
- Jego pojawienie się będzie miało duży wpływ na wszystkich z Teamu Flash. Jay będzie znakomitym mentorem dla Barry'ego i pomoże mu zwiększyć swe umiejętności i moce - powiedziała aktorka.
"Arrow" i "The Flash" powracają do ramówki CW w październiku. "Legends of Tomorrow' zadebiutuje na początku 2016 roku.
Źródło: comicbookmovie.com / DC



naEKRANIE Poleca
ReklamaDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1965, kończy 60 lat
ur. 1984, kończy 41 lat
ur. 1966, kończy 59 lat
ur. 1973, kończy 52 lat
ur. 1946, kończy 79 lat

