Konkurs zakończył się 21.11.2019 o godz. 13:51.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Czarne Lustro. Po drugiej stronie - wygraj książkę przybliżającą kultowy serial!

Wczoraj, nakładem Wydawnictwa Insignis, ukazała się książka, która pozwoli zerknąć za kulisy serialu Czarne lustro. Możecie wygrać ją w naszym nowym konkursie!

Wczoraj, nakładem Wydawnictwa Insignis, ukazała się książka, która pozwoli zerknąć za kulisy serialu Czarne lustro. Możecie wygrać ją w naszym nowym konkursie!

Czarne lustro. Po drugiej stronie to pozycja, za pośrednictwem której Charlie Brooker oraz Annabel Jones zabiorą nas w podróż po wszystkich dziewiętnastu filmach pierwszych czterech sezonów. Towarzyszyć im będą głosy licznych współtwórców, między innymi: Bryce Dallas Howard, Jona Hamma, Jodie Foster, Jodie Whitaker, Mackenzie Davis, Gugu Mbathy-Raw, Alexa Lawthera czy Letitii Wright. Szczerze i z humorem opowiedzą o wyzwaniu, jakie z pewnością stanowi praca nad tą przełomową antologią, zdradzą sekrety z planu zdjęciowego oraz podzielą się swoimi źródłami inspiracji. Całości dopełnią ekskluzywne fotografie, fotosy, grafiki koncepcyjne oraz projekty wykorzystywane podczas realizacji odcinków.

Czarne lustro. Po drugiej stronie to nie lada gratka dla wielbicieli serii Czarne lustro, doskonały pomysł na prezent dla fana oraz każdego, kto interesuje się współczesną popkulturą.

Chcecie zdobyć swój egzemplarz? Weźcie udział w naszym konkursie!

Napiszcie do nas maila na adres [email protected], zatytułujcie go CZARNE LUSTRO, w treści zaś zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: który odcinek serialu BLACK MIRROR uważacie za dotychczas NAJLEPSZY i dlaczego? Nagrodzimy autora najciekawiej uargumentowanej odpowiedzi!

Czarne lustro Po drugiej stronie okładkaŹródło: Insignis

 

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV