Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 30.11.2018, o godz. 20:00.

Człowiek-Marvel: Biografia Stana Lee do wygrania w konkursie!

W kilka dni po śmierci Stana Lee ukazuje się u nas biografia słynnego scenarzysty, redaktora i popularyzatora popkultury, który zrewolucjonizował świat komiksu. Książka nosi podtytuł Człowiek-Marvel. W nowym konkursie chcemy rozdać Wam kilka egzemplarzy.

Śmierć Stana Lee, twórcy m.in. Fantastycznej Czwórki, Iron Mana, Hulka, zbiegła się z pierwszą w Polsce biografią na jego temat. Nakładem wydawnictwa SQN ukazała się książka Stan Lee. Człowiek-Marvel.

Stan Lee, razem z autorem książki Bobem Batchelorem, spędził wiele godzin opowiadając o początkach swojej kariery, porażkach, sukcesach, wątpliwościach. To historia, którą jest gratką dla wszystkich fanów Marvela.

Stan Lee. Człowiek-Marvel - biografia
Źródło: SQN

W nowym konkursie chcemy obdarować Was niniejszą biografią – wiemy, że jest wśród Was wielu miłośników Stana, którzy chętnie przygarną tę opowieść o niezwykłym człowieku, ikonie.

Co zrobić, by dostać książkę? Napisać do nas maila na konkursowy adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując STAN LEE, w treści zaś odpowiedź na pytanie: która z wymyślonych przez Stana Lee postaci jest Waszą ulubioną… i dlaczego? 
Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo! Trzy sztuki do rozdania! Czekamy na Wasze maile, powodzenia!

Co o tym sądzisz?