Stan Lee

Stan Lee
 • Data urodzenia:

  28 grudnia 1922
 • Miejsce urodzenia:

  Nowy Jork
 • Data śmierci:

  12 listopada 2018 (95)
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Zawód:

  Scenarzysta, producent, twórca komiksowy
 • Bio:

  Stan Lee uczęszczał do DeWitt Clinton High School. Pracował jako pomocnik w wydawnictwie Timely Comics, które później zmieniło nazwę na Marvel Comics. Jego pierwszą komiksową publikacją był trzeci numer Captain America Comics z maja 1941 roku, do którego stworzył dialogi. Służył w United States Army Signal Corps.

Scenariusze (1)

Twórczość (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV