Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 13.11.2018, o godz. 15:00.

Filmy na jesienne wieczory – konkurs naEKRANIE.pl

Sezon jesiennych, chłodnych wieczorów trwa w najlepsze, a nasi Czytelnicy dobrze wiedzą, że najlepszym ratunkiem przed chandrą jest odpalenie ulubionego filmu czy serialu – a nic tak nie uatrakcyjnia atmosfery pod kocem z herbatą w ręku i oczami wlepionymi w ekran, jak przyjemny, ciepły aromat w powietrzu. Chętni?

Z przyjemnością rozdamy Wam tych kilka niezwykle klimatycznych i przyjemnych zapachów – idealnych na takie wieczory! Wystarczy, że na nasz konkursowy adres [email protected] (tytuł maila: JESIEŃ) wyślecie Waszą TOP 3 najlepszych tytułów filmowych na jesienne wieczory – Waszym zdaniem, rzecz jasna. Wyłaniamy najlepsze jesienne filmy według Czytelników naEKRANIE.pl – podzielcie się Waszymi faworytami! Najciekawsze propozycje nagrodzimy tymi zapachami od Village Candle i Aromanti – aby atmosfera podczas jesiennych seansów była jak najprzyjemniejsza. Zwycięzców powiadomimy mailowo – piszcie!

Miłej zabawy!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.