Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 04.09.2018, o godz. 23:59.

Konkurs: CONAN. NARODZINY LEGENDY – wygraj komiks!

Kurt Busiek i Cary Nord przenieśli historie o Conanie na plansze komiksu. Teraz w łatwy sposób możecie stać się posiadaczami pięknego zbioru!

 Conan. Narodziny legendy to kanoniczne opowieści o najsłynniejszym bohaterze literatury magii i miecza, rozbudowane przez Busieka o wątki fabularne splatające chronologię jego przygód.

Jest to historia między innymi o dorastaniu Conana na surowych ziemiach Cymerii, wojnie z morderczymi Vanirami, pogoni za córką lodowego olbrzyma, pierwszym spotkaniu z zabójczynią Janissą czy wreszcie o starciu z przerażającym magiem, który stanie się najgroźniejszym wrogiem Conana: Thoth-Amonem!

Conan. Narodziny legendy, tom 1 - okładka
Źródło: Świat Komiksu

Jeśli chcecie stać się posiadaczami tego pięknego, grubego na niemal 500 stron wydania od Egmontu (których mamy kilka do rozdania), odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Kto spośród silnych, nieugiętych i walecznych herosów fantasy jest Waszym zdaniem tym najlepszym i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na naszego konkursowego maila: [email protected]w tytule wpisując KONKURS CONAN! Powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.