Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 01.10.2018, o godz. 23:59.

[KONKURS] Garfield. Tłusty koci trójpak – wygraj tom komiksów o najżarłoczniejszym kocie w historii popkultury!

Kilka dni temu Egmont przygotował premierę pierwszego tomu komiksowej serii Garfield. Tłusty koci trójpak, czyli zbiorczego wydania pasków z jednym z najsłynniejszych kotów w popkulturze! A my kilka tych tomów chcielibyśmy rozdać.

Na pierwszą część serii Garfield. Tłusty koci trójpak składają się wcześniejsze edycje pt. Garfield jako takiGarfield nabiera wagi i Garfield imponujący. Są to paski z przygodami rudego, niezwykle łakomego kota, rysowane przez Jima Davisa. Historyjki o Garfieldzie są pełne humoru i zabawnych obserwacji, nie tylko z zakresu ludzko-kociego współżycia.

Komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Egmont, liczy 288 stron w twardej oprawie i kosztuje 79,99 zł. Albo nic… O ile weźmiecie udział w naszym konkursie.

Garfield jako taki, tom 1 - okładka
Źródło: Świat Komiksu

Dowcipny, wytworny, elegancki i zwyczajnie zachwycający. Garfield urodził się (gdzieżby indziej) w kuchni włoskiej restauracji, w 1978 roku. Kiedy właściciel oddał go do sklepu zoologicznego, Garfield myślał, że już po nim. Ale udało mu się… Bo tego wiekopomnego dnia pewien pechowy dżentelmen, niejaki Jon Arbuckle, stanął w progu sklepu. Wierzcie lub nie, ale Garfield ważył wtedy niecałe 2,5 kilograma. Jednak dzięki cudownie obsesyjnej pasji do makaronów szybko stał się pierwszym grubym kotem Ameryki.

Wiemy, że wielu z Was z żarłocznym kotem dorastało… Jeśli chcielibyście jeszcze raz zanurzyć się w jego leniwych przygodach (o ile to słowo nie jest tu nadużyciem) – odpowiedzcie na jedno pytanie.
Brzmi ono:

Które ze znanych w świecie popkultury zwierząt jest, Waszym zdaniem, tym najfajniejszym/najlepszym/najciekawszym – i dlaczego?

Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem wysyłajcie na naszego konkursowego maila: [email protected]w temacie wiadomości wpisując: Konkurs Garfield. 3 najciekawsze nagrodzimy!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.