Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 17.05.2018, o godz. 23:59.

[WYNIKI KONKURSU]: Wygraj zestawy LEGO z filmu Avengers: Wojna bez granic

Mamy nie lada gratkę dla wszystkich fanów filmu Avengers: Wojna bez granic. Razem z LEGO przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać nowe zestawy.

Avengters: Wojna bez granic króluje w kinach. Jedną z nieodłącznych części takich superprodukcji jest wszelka maść gadżetów i zabawek. W tym przypadku mówimy o zestawach klocków LEGO. Konkurs zorganizowaliśmy z okazji niedawnej premiery nowej kolekcji LEGO Avengers.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać maila na [email protected] i odpowiedzieć na pytanie: Która postać z filmu Avengers: Wojna bez granic jest Waszą ulubioną? Uzasadnijcie odpowiedź. Najciekawsze nagrodzimy zestawem klocków LEGO. Pierwsze miejsce dostanie jeden zestaw, drugie miejsce kolejne i trzecia ostatni. W takiej kolejności jak w galerii.

Oto nagrody:

WYNIKI KONKURSU:

1. Dawid Olszewski
2. Aleksandra Skowronek
3. Piotr Romanowski

GRATULUJEMY!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.