Konkurs zakończył się 03.07.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

Odwet - członkowie tajnej komórki Agencji Wywiadu znowu w akcji - wygraj powieść Vincenta V. Severskiego!

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie, w którym mamy dla Was nową powieść Severskiego do wygrania!

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie, w którym mamy dla Was nową powieść Severskiego do wygrania!

Vincent Viktor Severski (wł. Włodzimierz Sokołowski) jest polskim pisarzem i byłym oficerem służb wywiadowczych. Ma litewskie korzenie. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. W polskim wywiadzie przepracował ponad 26 lat - większość tego czasu zagranicą. Odznaczony Legią Zasługi przez Barracka Obamę, prezydenta USA. Czytelnikom znany dzięki powieściom sensacyjnym, poświęconym zagranicznym misjom wywiadowczym. Jego debiutem literackim była powieść "Nielegalni" z 2011 roku.

W nowym konkursie mamy do wygrania jego powieść, która miała swoją premierę w tym miesiącu. Tak prezentuje się opis wydawcy:

Waldemar Zenonik, oficer polskiego wywiadu, ginie w Algierze, wykonując misję związaną z kontraktem Polskiego Koncernu Zbrojeniowego. Ślady wskazują na Al-Kaidę. W tym samym czasie w Baku inny oficer wywiadu, Robert Kunicki, spotyka się z Jewgienijem Morozowem – dziennikarzem i rosyjskim szpiegiem. Wkrótce po rozmowie umiera na atak serca. Tajemnicze śmierci polskich agentów wzbudzają zainteresowanie Rosjan. Pułkownik GRU Arsen Fiedotow bacznie śledzi sytuację na polskiej scenie politycznej. Stawka jest szczególnie wysoka – zbliżają się wybory parlamentarne. Sekcja Romana Leskiego otrzymuje zadanie specjalne – prześwietlenie bohatera z Iraku, Olgierda Rubeckiego, który startuje w wyborach i zagraża partii rządzącej. Okazuje się, że w sprawach Rubeckiego i oficerów pojawiają się te same nazwiska. Członkowie tajnej komórki Agencji Wywiadu znowu w akcji!

Co zrobić, by zgarnąć swój egzemplarz powieści? To proste! Musicie napisać do nas maila na adres [email protected], zatytułować go ODWET, a w treści odpowiedzieć na pytanie: jakie dzieło kultury (film, książka, gra, serial...) związane z dowolnymi agencjami wywiadu jest Waszym ulubionym... i dlaczego? Autorom najciekawszych propozycji odpiszemy i nagrodzimy ich egzemplarzem książki!
Powodzenia!

nullfot. Empik
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV