Konkurs zakończył się 23.07.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Pchła - wygraj kryminał Anny Potyry

Pchła to pierwszy kryminał w dorobku Anny Potyry - teraz możecie zdobyć go w naszym konkursie!

Pchła to pierwszy kryminał w dorobku Anny Potyry - teraz możecie zdobyć go w naszym konkursie!

Fabuła Pchły, kryminału Anny Potyry, rozpoczyna się - jak wiele dobrych kryminałów - od morderstwa. Nie jest to jednakże zbrodnia w afekcie, a zainscenizowana scena, która stanowi zagadkę dla śledczych.

Tutaj na scenę wkracza dwójka bohaterów: doświadczony komisarz Adam Lorenz oraz zaczynająca współpracę z Wydziałem Zabójstw psycholog i profilerka Iza Rawska.

Pchła ukazała się nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka. Książka została wydana w miękkiej oprawie, a jej cena to 34,90 zł za 350 stron.

Poniżej znajdziecie okładkę oraz opis Pchły:

Pchła - okładka 3DŹródło: Zysk i S-ka

Wigilia Bożego Narodzenia. Ulice Warszawy pustoszeją, mieszkańcy zaszywają się w zaciszu swych domów, by zasiąść przy świątecznych stołach. Jednak nie wszyscy. Adam Lorenz, komisarz Wydziału Zabójstw, dostaje wezwanie. W jednym z mieszkań zostaje zastrzelony młody mężczyzna. Miejsce zbrodni nie przypomina niczego, z czym Lorenz spotkał się podczas wieloletniej pracy w policji. Morderstwo wydaje się bardzo szczegółowo zaplanowane. Nie ma żadnych śladów. Nie ma podejrzanych. Nie ma motywu. Jedynym punktem zaczepienia jest stara fotografia pozostawiona przez zabójcę.Do pomocy w śledztwie zostaje przydzielona profilerka Iza Rawska. Wspólnie z Lorenzem usiłuje odgadnąć, jaka historia kryje się za popełnioną zbrodnią. Nie mogą przypuszczać, że to dopiero jej początek...

Jeśli chcecie wygrać swój egzemplarz powieści, weźcie udział w naszym konkursie! Napiszcie do nas maila na adres [email protected], zatytułujcie go PCHŁA, w treści zaś zawrzyjcie odpowiedź na pytanie (tym razem nieco przekorne ;)): który ze znanych Wam, popularnych kryminałów jest - Waszym zdaniem - naprawdę... słaby i przereklamowany? Najciekawiej uargumentowane odpowiedzi nagrodzimy! Powodzenia! 

 
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV