Konkurs zakończył się 22.08.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Sharon Tate - wygraj książkę o zabójstwie aktorki!

Pięćdziesiąt lat po brutalnej śmierci na naszym rynku pojawiła się książka o zabójstwie Sharon Tate. I możecie ją zdobyć w naszym konkursie.

Pięćdziesiąt lat po brutalnej śmierci na naszym rynku pojawiła się książka o zabójstwie Sharon Tate. I możecie ją zdobyć w naszym konkursie.

Wydawnictwo Znak postanowiło przybliżyć okoliczności śmierci Sharon Tate, młodej aktorki i modelki brutalnie zamordowanej przez członków sekty Mansona w 1969 roku. 

Książka Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego pokazuje jak doszło do tej tragedii i jakie były jej konsekwencje, bazując na rodzinnych archiwach i rozmowach z bliskimi Sharon Tate.

Sharon Tate miała wszystko – Romana Polańskiego u swego boku, nominację do Złotego Globu i stała u progu światowej kariery. Skończyła 26 lat i była w 9. miesiącu ciąży.
Dzień 9 sierpnia 1969 roku wstrząsnął całym światem. Do domu Sharon Tate wtargnęła sekta Mansona i dokonała bestialskiego zabójstwa. Do dziś sprawa ta budzi wielkie kontrowersje i pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Jak wyglądałoby życie młodej aktorki, gdyby tego dnia nie została zamordowana?
Alisa Statman sięga do rodzinnego archiwum, by prześledzić każdy aspekt tej makabrycznej historii. Razem z siostrzenicą Sharon – Brie – przedstawia tragiczną walkę rodziny o skazanie jednego z najokrutniejszych zabójców wszech czasów.
Czy po 50 latach można dotrzeć do prawdy? Co sądzi o książce Roman Polański? Dlaczego siostra zamordowanej aktorki nie zgadza się z tą wersją wydarzeń?
 

Jeśli chcecie wygrać swój egzemplarz powieści, weźcie udział w naszym konkursie! Napiszcie do nas maila na adres [email protected], zatytułujcie go SHARON TATE, w treści zaś zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: co sprawia, że widzowie czy czytelnicy na całym świecie tak interesują się historiami morderstw, zwłaszcza tymi, które naprawdę się wydarzyły? Autorów najciekawiej uargumentowanych odpowiedzi nagrodzimy! Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych podejrzeń. 
Powodzenia!

 
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV