Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 19.12.2018, o godz. 14:00.

Ślepnąc od świateł – konkurs – wygraj bluzy z serialu!

Poprzedni konkurs związany ze znakomitym Ślepnąc od świateł zakończony! Zwycięzcy otrzymali maile. Czas na drugą turę, gdzie nagród jest mniej, są jednak zupełnie inne!

Zwycięzcy poprzedniego konkursu związanego z serialem na podstawie prozy Jakuba Żulczyka wkrótce zostaną rozesłane. Zwycięzcy otrzymali maile. Mamy dla Was jednak kilka sztuk nagród pocieszenia, w poprzednim konkursie niedostępnych! Tak – rozdajemy serialowe bluzy!

Bluzy przedstawiają zatopiony Pałac Kultury i Nauki w Warszawie – kojarzycie to magiczne intro…?

Jeśli chcecie złapać bluzę – piszcie do nas maile na adres [email protected]w temacie wpisując: PAŁAC KULTURY, w treści zaś napiszcie, jaka scena w serialu jest Waszą ulubioną i dlaczego!
Wysyłajcie i wygrywajcie! Powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.