Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 22.11.2018, o godz. 12:00.

Tajne Wojny – MARVEL – wygraj komiks w konkursie!

Tajne wojny (Secret Wars) to jeden z najważniejszych eventów w uniwersum Marvela w ostatnich latach. W Polsce do sprzedaży trafiły pierwsze albumy z tego wydarzenia. Mamy dla Was kilka egzemplarzy pierwszego z nich!

Tajne wojny to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w świecie Marvela w ostatnich latach. W tym evencie Uniwersum zostaje obrócone w gruzy, dochodzi do połączenia alternatywnych rzeczywistości i pojawienia się Bitewnego Świata: miejsca, gdzie jeden ze złoczyńców stał się bogiem.

W wydarzenia w Tajnych wojnach zaangażowanych zostało wiele marvelowskich postaci. Głównym albumem są Tajne wojny ze scenariuszem Jonathana Hickmana. I ten właśnie album chcemy wręczyć Wam w niniejszym konkursie – a do rozdania mamy 3 sztuki!

Jak zdobyć komiks? To proste – wystarczy wysłać do nas e-mail na adres [email protected]. W tytule maila wpiszcie: TAJNE WOJNY, w treści zaś odpowiedź na pytanie: adaptację którego z komiksów/eventów Marvela najchętniej zobaczylibyście w kinie i dlaczego?

Piszcie! W ciągu tygodnia odezwiemy się do zwycięzców z prośbą o adresy! Sprawdzajcie skrzynki. Powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.