Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 15.02.2019, o godz. 15:00.

The Walking Dead – Żywe trupy – konkurs! Wygraj serialowe gadżety

The Walking Dead powrócą już w poniedziałek z dziewiątym odcinkiem 9. sezonu, a my z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs z serialowymi gadżetami!

W najbliższy poniedziałek na FOX o 22:00 powróci serial The Walking Dead wraz z drugą połową dziewiątej serii (tu możecie przeczytać naszą bezspoilerową, przedpremierową recenzję odcinka), a my  tej okazji przygotowaliśmy dla Was naprawdę fajny konkurs, w którym możecie zgarnąć zestaw gadżetów!

Do wygrania są dwa komplety, a na każdy z nich składają się: t-shirt (L), bluza (XL) i torba na laptop! Prezentują się one tak:

 

 

 

 

 

 

 

Co zrobić, by zgarnąć taki zestaw? Jak zwykle: napisać do nas maila na nasz konkursowy adres: [email protected], w tytule maila wpisując: SZEPTACZE, w jego treści zaś odpowiedź na poniższe pytanie:
Którego z bohaterów, których serial już pożegnał, brakuje Wam najbardziej i dlaczego? Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy!
Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
 

Advertisement