Przeczytaj w weekend
Adam Siennica

Adam Siennica

Avengers: Koniec gry - Muszyński, Piskozub i Siennica rozmawiają o filmie [Bliżej EKRANU]

Avengers: Koniec gry - Muszyński, Piskozub i Siennica rozmawiają o filmie [Bliżej EKRANU] Avengers: Koniec gry - Muszyński, Piskozub i Siennica rozmawiają o filmie [Bliżej EKRANU]

Avengers: Koniec gry już na ekranach kin. Po pokazie prasowym spotkaliśmy się, by na gorąco pogadać o tym wydarzeniu.

Avengers: Koniec gry to jedno z największych wydarzeń filmowym roku albo i nawet dekady. Dostajemy koniec historii budowanej przez ponad 20 filmów przez 11 lat. Takiej sytuacji nigdy nie było, więc nic dziwnego, że zainteresowanie bije rekordy.

W końcu na ten film nie idą tylko fani komiksów, bo ja kiedyś powiedział jeden z producentów, to jest jakiś 1% widzów tych widowisk. Produkcje MCU wykraczają poza jedną grupę docelową, stając się uniwersalnym blockbusterem. Rozrywką dla ludzi.

Nasze opinie o filmie znacie z recenzji oraz komentarzy. Rozmowa zawierająca niewielkie spoilery odbyła się dosłownie pół godziny po pokazie prasowym. Emocje jeszcze tliły się mocno w serduchu, a oczy mogły być przeszklone od łez.

Obejrzyjcie naszą pogadankę, czyli Dawid Muszyński, Adam Siennica i Piotr Piskozub o Avengers: Koniec gry.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV