Magda Muszyńska

Magda Muszyńska

Weekend w telewizji: 26-28.04.2019

Weekend w telewizji: 26-28.04.2019 Weekend w telewizji: 26-28.04.2019

Bez litości 2, Mamma Mia! Here We Go Again i Pozycja obowiązkowa to najciekawsze premiery telewizyjne tego weekendu. Ponadto warto obejrzeć nowy serial Prawo Artura. Co jeszcze zobaczymy w telewizji?

Seriale:

PIĄTEK:

Prawo Artura – sez.1, odc. 1
22:00
HBO3

Arthur Ahnepol stracił prawą rękę w wypadku w zakładzie pracy i od tamtej pory jest bezrobotny. Znudzony swoją ponurą egzystencją i nieszczęśliwy w małżeństwie mężczyzna pewnego dnia postanawia pozbawić życia swoją żonę. Wierzy, że dzięki pieniądzom z jej polisy będzie mógł zacząć nowe życie ze swoją kochanką. Każdy rozwiązany przez niego problem przynosi jednak odwrotny do zamierzonego efekt, a jego działania uruchamiają lawinę katastrofalnych w skutkach wydarzeń.

Zobacz także:
Tajemnice Laketop – sez. 2, odc. 3 – 18:55 (HBO3)
Osiem dni – sez.1, odc. 7 - 20:10 (HBO)
Gwiazda szeryfa – sez. 2, odc. 7 - 21:00 (HBO)
Ostatni prawdziwy mężczyzna – sez. 7, odc. 11 – 12 – 21:05 (FOX Comedy)
Zło jest zaraźliwe – sez.1, odc. 1 – 2 – 22:00 (CANAL+ Seriale)

SOBOTA:

Młody Sheldon – sez. 1, odc. 1 – 6
21:00
Comedy Central

Serial stanowi spin-off Teorii wielkiego podrywu. Fabuła produkcji skupia się na dziecięcych latach głównego bohatera, Sheldona.

Zobacz więcej:
Chyłka - zaginięcie – sez. 1, odc. 5 - 20:00 (TVN)
Kontra: Spisek – sez. 7, odc. 10 - 20:00 (Cinemax)
All American – sez. 1, odc. 9 – 16 - 20:00 (HBO3)

NIEDZIELA:

Yellowstone – sez.1, odc. 4
20:00
Paramount Channel

Fabuła skupia się na rodzinie Duttonów, która kontroluje największe sąsiadujące ze sobą farmy w USA. Właścicielem rancza jest John Dutton, który żyje pod nieustanną presją – jego terenami interesują się bowiem deweloperzy czy indiańskie rezerwaty. Serial umożliwi rzut oka na świat odległy od kontroli mediów – tutaj politycy są kupowani przez największe koncerny naftowe na świecie, woda pitna zatruwana jest przez pęknięcie studni, a nierozwiązane morderstwa to codzienność.

Gra o tron – sez. 8, odc. 3
3:00 (poniedziałek)
HBO

Finałowy sezon Gry o Tron po raz ostatni zabierze nas do Westeros, gdzie nadeszła zima. Zanim poznamy, kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie, główni bohaterowie stoczą walkę w krwawej bitwie z armią umarłych Nocnego Króla, która przekroczyła Mur i zmierza w stronę Winterfell.

Zobacz także:
Belfer – sez.1, odc. 7 – 8 – 20:10 (ale kino+)
Podwójna gra – sez. 2, odc. 7 – 8 – 20:10 (FOX)
The Act – sez.1, odc. 2 - 21:00 (HBO3)
Przystań – sez.1, odc. 8 – 22:00 (HBO3)

Strony:

Źródło: fot. Warner Bros. Pictures

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV