Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Wiktor Fisz

Wiktor Fisz

Tagi:  warner 

Kto powinien zagrać młodego Batmana? Nasze typy

Kto powinien zagrać młodego Batmana? Nasze typy Kto powinien zagrać młodego Batmana? Nasze typy

The Batman to nowy film z udziałem Człowieka Nietoperza, który będzie miał premierę w 2021 roku. Tym razem w roli głównej nie zobaczymy Bena Afflecka. Bruce’a Wayne’a sportretuje… no właśnie, kto?

Nowy The Batman ma być młody, a opowieść będzie skupiać się na zagadkach detektywistycznych. Na tę chwilę nie wiemy, czy „młody” oznacza wiek nastoletni, czy raczej mówimy o późnej trzydziestce. Dlatego też typowanie ewentualnych kandydatów do roli Człowieka Nietoperza to nie lada wyzwanie. Mimo to prezentujemy wam nasze typy. Na końcu artykułu znajduje się sonda -  dajcie w niej znać, kto waszym zdaniem powinien zagrać Bruce’a Wayne'a w nadchodzącej produkcji.

Armie Hammer

Według wielu miłośników kina to właśnie ten człowiek zostanie nowym Batmanem. Artysta był już przymierzany do roli Bruce’a Wayne’a. Miał szansę zostać również Supermanem. Aktor jest w idealnym wieku, aby zagrać młodszego Człowieka Nietoperza. Nie jest on już młokosem, ale daleko mu również do kryzysu wieku średniego. Aktorsko również nie jest w ciemię bity, chociaż dorobek pierwszoplanowych ról ma jak na razie skromny. Dał się poznać u David Fincher w The Social Network. Ciekawe kreacje stworzył w Kryptonim U.N.C.L.E. i Tamte dni, tamte noce. Czy zostanie nowym Batmanem? Ma olbrzymie szanse.

Armie Hammer - zdjęcie
Źródło: Warner Bros.

Ben Barnes

Znacie go jako Billy’ego Russo z Marvel’s The Punisher i Logana z Westworld. Czy ten serialowy aktor ma szansę awansować do hollywoodzkiej pierwszej ligi? Ma szansę, o ile pozbędzie się specyficznej maniery, charakterystycznej bardziej dla czarnych charakterów niż pozytywnych herosów.

W komiksach Billy Russo ma inną genezę - był on zabójcą na usługach mafii, tak przystojnym, że zyskał przydomek "The Beaut"; jego ojciec prześladował go w dzieciństwie i ostatecznie wyrzucił z domu; komiksowa i ekranowa geneza postaci mają jednak element wspólny - to Frank odpowiada za pokiereszowanie twarzy Billy'ego
Źródło: Netflix

John Krasinski

Aktor ma już olbrzymią renomę w Hollywood. Gigantyczną popularność zyskał dzięki występom w serialu komediowym pod tytułem Biuro. Dał się poznać jako utalentowany reżyser (Ciche miejsce) i gwiazdor kina akcji (serial Tom Clancy’s Jack Ryan). Krasinski nie jest już młodzieniaszkiem, ale jeśli główny bohater The Batman nie będzie gołowąsem, aktor ma szansę na tę rolę. Wzrost, tembr głosu, prezencja – wszystko się zgadza. Inna sprawa, że podczas seansu Batmana z Johnem Krasinskim, miłośnicy Biura nie będą mogli oprzeć się wrażeniu, iż Bruce Wayne zaraz spojrzy ironicznie prosto w kamerę.

John Krasinski - Jack Ryan
Fot. Amazon

Kit Harington

Gwiazdor Gra o tron niedługo zniknie z ekranu i przydałaby mu się kolejne ikoniczna rola, aby utrzymać swoją popularność. Aktor ma wszystko, aby zostać idealnym Batmanem. Niektórzy powiedzieliby jednak, że jest „za ładny” na Bruce’a Wayne’a. Z drugiej strony, milioner z Gotham w każdej inkarnacji posiadał coś w sobie. Dlaczego więc tym razem nie miałby emanować ponurą charyzmą Jona Snowa?

kit-harington
źródło: edgecastcdn.net

Jake Gyllenhaal

Był już kowbojem gejem, księciem Persji, nastolatkiem ze schizofrenią i wojowniczym bokserem.  Wkrótce przekonamy się, jak wypadnie w roli arcywroga Spider-Mana. Jake Gyllenhaal zbliża się już do czterdziestki, ale dzięki swojemu wielkiemu talentowi aktorskiemu bez problemu poradziłby sobie z interpretacją młodego Batmana.

fot. materiały promocyjne

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: zdjęcie główne: Batman

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV