Kit Harington

Kit Harington
 • Data urodzenia:

  26 grudnia 1986 (32)
 • Miejsce urodzenia:

  Londyn, Anglia, UK
 • Narodowość:

  Brytyjczyk
 • Wzrost:

  172 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Kit Harington edukował się w Chantry High School w Martley. Zainteresował się aktorstwem w wieku 14 lat, po obejrzeniu produkcji pt.: Czekając na Godota. Od tej pory zaczął brać udział w szkolnych przedstawieniach, później kształcił się w Worcester Sixth Form College, a następnie w Central School of Speech and Drama.

  Jego pierwsze występy miały miejsce na deskach londyńskich teatrów – brał udział w sztuce War Horse oraz Posh. W telewizji debiutował w 2011 roku rolą Jona Snowa w serialu Gra o tron, który przyniósł mu światową sławę.

W obsadzie (11)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV