Magda Muszyńska
Magda Muszyńska

Weekend w telewizji: 06-08.09.2019

Weekend w telewizji: 06-08.09.2019 Weekend w telewizji: 06-08.09.2019

Bumblebee, 41 dni nadziei i Kraina wielkiego nieba to najciekawsze premiery telewizyjne filmów tego weekendu. Nie zabraknie również emocji sportowych, które dostarczą polskie reprezentacje w siatkówce, koszykówce i piłce nożnej. Co jeszcze obejrzymy w telewizji?

Sport:

PIĄTEK:

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Słowenia – Polska - 20:35 (TVP1, Polsat Sport)
mecz: Niemcy – Holandia – 20:35 (Polsat Sport Extra)

Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
mecz finałowy gry podwójnej mężczyzn - 18:05 (Eurosport 1)
mecze półfinałowe gry pojedynczej mężczyzn - 22:00, 1:15 (Eurosport 1)

Hokej: Liga Mistrzów
mecz fazy grupowej: Adler Manheim - GKS Tychy - 19:30 (Polsat Sport News)

SOBOTA:

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
mecz półfinałowy: Turcja – Polska – 18:30 (Polsat Sport)
mecz półfinałowy: Serbia – Włochy - 16:00 (Polsat Sport)

Formuła 1: Grand Prix Włoch
sesja kwalifikacyjna - 14:55 (Eleven Sports 1)

Kolarstwo: Vuelta a Espana
14. etap: San Vicente de la Barquera – Oviedo - 15:00 (Eurosport 1)

Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
mecz finałowy gry mieszanej – 18:00 (Eurosport 1)
mecz finałowy gry pojedynczej kobiet – 22:00 (Eurosport 1)

Tenis stołowy: Drużynowe Mistrzostwa Europy - Nantes 2019
19:00 (Eurosport 2)

Piłka nożna: Fortuna 1. liga
mecz: MKS Chojniczanka 1930 Chojnice - OKS Stomil Olsztyn - 14:30 (Polsat Sport Extra)

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Islandia – Mołdawia – 17:50 (Polsat Sport News)
mecz: Anglia – Bułgaria - 17:50 (Polsat Sport Extra)
mecz: Serbia – Portugalia – 20:35 (Polsat Sport Extra)
mecz: Francja – Albania – 20:35 (Polsat Sport News)

Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
mecz: KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn - 17:55 (TVP Sport)

Żużel: Grand Prix Danii
18:30 (CANAL+)

NIEDZIELA:

Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
mecz o 3. miejsce - 16:00 (Polsat Sport)
mecz finałowy – 18:30 (Polsat Sport)

Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Chiny 2019
mecz: Polska - Argentyna - 13:25 (TVP Sport)

Formuła 1: Grand Prix Włoch
15:00 (Eleven Sports 1)

Żużel: PGE Ekstraliga
rewanżowy mecz półfinałowy- 15:15 (Eleven Sports 2)

Kolarstwo: Vuelta a Espana
15. etap: Tineo - Sanktuarium Acebo - 12:55 (Eurosport 1)

Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
mecz finałowy gry podwójnej kobiet - 19:00 (Eurosport 1)
mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn – 22:00 (Eurosport 1)

Żużel: PGE Ekstraliga
rewanżowy mecz półfinałowy: BETARD Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra
19:00 (nSport+)

Piłka nożna
Wielki Mecz TVN vs. WOŚP
17:00 (TVN)

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Gruzja – Dania - 17:50 (Polsat Sport Extra)
mecz: Szwecja – Norwegia – 20:35 (Polsat Sport Extra)
mecz: Finlandia – Włochy – 20:35 (Polsat Sport News)

Strony:

Źródło: fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV